Vabariigi President suundub riigivisiidile Kanadasse

President Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves alustavad täna riigivisiiti Kanadas. President Ilves on läbi Eesti ja Kanada suhete ajaloo esimene Eesti riigipea, kes saabub Kanadasse riigivisiidile. Visiidi peamine eesmärk on tugevdada Eesti ja Kanada kahepoolseid poliitilisi ja majandussuhteid ning kinnitada Atlandi-ülese koostöö tähtsust.

Kanada kindralkuberneri David Johnstoni vastuvõtutseremoonia. Foto: Raigo Pajula /president.ee Eesti riigipea kohtub Ottawas Kanada kindralkuberneri David Johnstoniga, Kanada parlamendi liidrite Noël A. Kinsella, Andrew Scheeri ja Peter Van Loaniga ning peaminister Stephen Harperiga. Torontos kõneleb president Ilves Euroopa Liidu tulevikuvisioonidest mõjukal majandusfoorumil Economic Club of Canada ning kohtub Kanada-Eesti Kaubanduskoja liikmete ja sealsete eestlastest ettevõtjatega. Samuti külastab ta IKT-le keskendunud Waterloo/Kitcheneri tehnoloogiapiirkonda ja Kanada Innovatsioonikeskust Communitech ning esineb seal avaliku ettekandega e-valitsemise ja küberjulgeoleku teemal. Samas allkirjastavad koostöömemorandumi Tallinna Tehnikaülikooli ja Waterloo Ülikooli esindajad ning Eesti IT-ettevõtjad kohtuvad oma partneritega. Toronto Eesti Majas kohtub president Ilves Eesti sealse kogukonnaga. 4. mail, rahvusvaheliseks kasvanud talgupäeval „Teeme ära!" osalevad Eesti riigipea ja Evelin Ilves Jõekääru noortelaagris, kus Toomas Hendrik Ilves ka ise lapsepõlves käis. Evelin Ilves külastab Ottawa lastehaiglat CHEO, kus ravitakse ka psüühiliste häiretega lapsi ning oluliseks peetakse näiteks lapsevanema osavõttu lapse haiglapäevade rutiinist. Torontos külastab Evelin Ilves eestlastest eakatele mõeldud puhke- ja hooldekodu Ehatare. Vabariigi Presidendi ametlikku delegatsiooni kuuluvad ka haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo, kultuuriminister Rein Lang, Riigikogu liikmed Liisa Pakosta ja Imre Sooäär, kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene, Välisministeeriumi Euroopa ja Atlandi-ülese koostöö küsimuste asekantsler Mart Laanemäe, Tallinna Tehnikaülikooli teadusprorektor professor Erkki Truve ja küberjulgeoleku programmi juht Marko Kääramees, Cybernetica AS juhatuse liige Aivar Usk, NOW! Innovations tegevjuht Üllar Jaaksoo. President Ilves ja Evelin Ilves lahkuvad Kanadast 5. mail.   Vabariigi Presidendi Kantselei avalike suhete osakond   President Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves alustavad täna riigivisiiti Kanadas. President Ilves on läbi Eesti ja Kanada suhete ajaloo esimene Eesti riigipea, kes saabub Kanadasse riigivisiidile. Visiidi peamine eesmärk on tugevdada Eesti ja Kanada kahepoolseid poliitilisi ja majandussuhteid ning kinnitada Atlandi-ülese koostöö tähtsust. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Vabariigi President suundub riigivisiidile Kanadasse

Vabariigi Presidendi Kantselei 1. mail 2013

President Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves alustavad täna riigivisiiti Kanadas. President Ilves on läbi Eesti ja Kanada suhete ajaloo esimene Eesti riigipea, kes saabub Kanadasse riigivisiidile. Visiidi peamine eesmärk on tugevdada Eesti ja Kanada kahepoolseid poliitilisi ja majandussuhteid ning kinnitada Atlandi-ülese koostöö tähtsust.


Vabariigi President suundub riigivisiidile Kanadasse
Kanada kindralkuberneri David Johnstoni vastuvõtutseremoonia. Foto: Raigo Pajula /president.ee

Eesti riigipea kohtub Ottawas Kanada kindralkuberneri David Johnstoniga, Kanada parlamendi liidrite Noël A. Kinsella, Andrew Scheeri ja Peter Van Loaniga ning peaminister Stephen Harperiga.

Torontos kõneleb president Ilves Euroopa Liidu tulevikuvisioonidest mõjukal majandusfoorumil Economic Club of Canada ning kohtub Kanada-Eesti Kaubanduskoja liikmete ja sealsete eestlastest ettevõtjatega. Samuti külastab ta IKT-le keskendunud Waterloo/Kitcheneri tehnoloogiapiirkonda ja Kanada Innovatsioonikeskust Communitech ning esineb seal avaliku ettekandega e-valitsemise ja küberjulgeoleku teemal. Samas allkirjastavad koostöömemorandumi Tallinna Tehnikaülikooli ja Waterloo Ülikooli esindajad ning Eesti IT-ettevõtjad kohtuvad oma partneritega.

Toronto Eesti Majas kohtub president Ilves Eesti sealse kogukonnaga. 4. mail, rahvusvaheliseks kasvanud talgupäeval „Teeme ära!" osalevad Eesti riigipea ja Evelin Ilves Jõekääru noortelaagris, kus Toomas Hendrik Ilves ka ise lapsepõlves käis.

Evelin Ilves külastab Ottawa lastehaiglat CHEO, kus ravitakse ka psüühiliste häiretega lapsi ning oluliseks peetakse näiteks lapsevanema osavõttu lapse haiglapäevade rutiinist. Torontos külastab Evelin Ilves eestlastest eakatele mõeldud puhke- ja hooldekodu Ehatare.

Vabariigi Presidendi ametlikku delegatsiooni kuuluvad ka haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo, kultuuriminister Rein Lang, Riigikogu liikmed Liisa Pakosta ja Imre Sooäär, kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene, Välisministeeriumi Euroopa ja Atlandi-ülese koostöö küsimuste asekantsler Mart Laanemäe, Tallinna Tehnikaülikooli teadusprorektor professor Erkki Truve ja küberjulgeoleku programmi juht Marko Kääramees, Cybernetica AS juhatuse liige Aivar Usk, NOW! Innovations tegevjuht Üllar Jaaksoo.

President Ilves ja Evelin Ilves lahkuvad Kanadast 5. mail.

 

Vabariigi Presidendi Kantselei avalike suhete osakond

 

Vabariigi President suundub riigivisiidile Kanadasse President Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves alustavad täna riigivisiiti Kanadas. President Ilves on läbi Eesti ja Kanada suhete ajaloo esimene Eesti riigipea, kes saabub Kanadasse riigivisiidile. Visiidi peamine eesmärk on tugevdada Eesti ja Kanada kahepoolseid poliitilisi ja majandussuhteid ning kinnitada Atlandi-ülese koostöö tähtsust.
Vabariigi President suundub riigivisiidile Kanadasse
Eriti tuleb eelis välja webilehe tegemine asjatundjatelt kohta kirjutatud. Mida paremini laabub väiksema veebilehe loomine professionaalselt siis alusta aegsasti selleks fotodega veebilehtede loomine kiiresti www.aara.ee selle kaudu saab lähemalt lugeda veebilehe loomine kvaliteetselt tasub vaeva kiiresti ära ettevõtte kodulehtede uuendamine tasub vaeva kiiresti ära samuti mtü kodulehe tegemine kiiresti juures tähtis ka tugi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: