BaltHerNeti suvekool Eestis

On alanud eelregistreerimine BaltHerNeti suvekooli Eestlaste kultuuripärand võõrsil V. Suvekool toimub 7.-10. juulil 2013 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses (http://www.alutaguse.com/).

BaltHerNeti suvekoolid on mõeldud võõrsil elavatele eestlastele, kes tegelevad Eesti diasporaa kultuuripärandi kogumise ja säilitamisega. Suvekooli on oodatud nii väliseesti arhiivides töötavad vabatahtlikud kui ka teised kultuuripärandi kogumisest ja säilitamisest huvitatud väliseesti kogukondade liikmed olgu idast või läänest. Suvekooli raames toimuvad loengud, koolitused ja praktilised õppused, diskussioonid ja arutelud. Oma teadmisi arhiivindusest, raamatukogundusest ja museoloogiast jagavad spetsialistid erinevatest Eesti mäluasutustest. Tänaseks on peetud neli suvekooli: 2007 Kokel, 2008 Käsmus, 2010 Viljandis ja 2011 Käärikul.   2013. aasta suvekooli teemadeks on väliseesti arhiiviinfot sisaldavad andmebaasid (olemasolevate andmebaaside tutvustamine, Rahvusarhiivi poolt välja töötatud uue tehnilise lahenduse esitlus ja arutelud selle rakendamiseks väliseesti arhiivides) ja erakirjavahetused ajalooallikana (kirjavahetuste kogumise tähtsusest ja võimalustest, kirjavahetuste kasutamisest ajaloouurimises). Osavõtumaks BaltHerNeti liikmetele: pakett 75 eur 1 päev 25 eur Osavõtumaks mitteliikmetele: pakett 120 eur 1 päev 40 eur   Ametlik registreerimine suvekooli suvekooli kodulehel http://suvekool.balther.net/2013/   Ürituse korraldavad MTÜ Baltic Heritage Network, Eesti Rahvusarhiiv, Eesti Kirjandusmuuseum ja Eesti Rahva Muuseum.   Info: kari[No SpaM]n.kiisk@gmail.com pire[No SpaM]tnoorhani@gmail.com http://suvekool.balther.net/     On alanud eelregistreerimine BaltHerNeti suvekooli Eestlaste kultuuripärand võõrsil V. Suvekool toimub 7.-10. juulil 2013 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses (http://www.alutaguse.com/). suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

BaltHerNeti suvekool Eestis

15. aprillil 2013

On alanud eelregistreerimine BaltHerNeti suvekooli Eestlaste kultuuripärand võõrsil V. Suvekool toimub 7.-10. juulil 2013 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses (http://www.alutaguse.com/).

BaltHerNeti suvekoolid on mõeldud võõrsil elavatele eestlastele, kes tegelevad Eesti diasporaa kultuuripärandi kogumise ja säilitamisega.
Suvekooli on oodatud nii väliseesti arhiivides töötavad vabatahtlikud kui ka teised kultuuripärandi kogumisest ja säilitamisest huvitatud
väliseesti kogukondade liikmed olgu idast või läänest. Suvekooli raames toimuvad loengud, koolitused ja praktilised õppused, diskussioonid ja arutelud. Oma teadmisi arhiivindusest, raamatukogundusest ja museoloogiast jagavad spetsialistid erinevatest Eesti mäluasutustest. Tänaseks on peetud neli suvekooli: 2007 Kokel, 2008 Käsmus, 2010 Viljandis ja 2011 Käärikul.

 

2013. aasta suvekooli teemadeks on väliseesti arhiiviinfot sisaldavad andmebaasid (olemasolevate andmebaaside tutvustamine, Rahvusarhiivi poolt välja töötatud uue tehnilise lahenduse esitlus ja arutelud selle rakendamiseks väliseesti arhiivides) ja erakirjavahetused
ajalooallikana (kirjavahetuste kogumise tähtsusest ja võimalustest, kirjavahetuste kasutamisest ajaloouurimises).

Osavõtumaks BaltHerNeti liikmetele:
pakett 75 eur
1 päev 25 eur

Osavõtumaks mitteliikmetele:
pakett 120 eur
1 päev 40 eur

 

Ametlik registreerimine suvekooli suvekooli kodulehel
http://suvekool.balther.net/2013/

 

Ürituse korraldavad MTÜ Baltic Heritage Network, Eesti Rahvusarhiiv, Eesti Kirjandusmuuseum ja Eesti Rahva Muuseum.

 

Info:

http://suvekool.balther.net/

 

 

BaltHerNeti suvekool Eestis On alanud eelregistreerimine BaltHerNeti suvekooli Eestlaste kultuuripärand võõrsil V. Suvekool toimub 7.-10. juulil 2013 Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses (http://www.alutaguse.com/).
BaltHerNeti suvekool Eestis
Üks mu sõber soovitas firma kodulehe tegemine hästi laabumine õigeks ajaks. Veebimaastikul on kindlasti toodete kodulehtede valmistus hästi tasakaalustatud selle poolest tekstilise kodulehtede uuendamine lingi kaudu www.aara.ee seda linki saab mitmeti soodsa lehe tegemine kvaliteetselt ühekorraga, seal on põhjalikumalt kirjeldatud veebilehe valmistus kvaliteetselt toob kindlasti tagasi. soodne kodulehe valmistus optimeeritult seda artiklit tasub lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: