EstDocs avab V lühifilmide konkursi

Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini!

TORONTOS, KANADAS 27. Märtsil 2013. a. – EstDocs dokumentaalfilmide festival Torontos on valmis vastu võtma lühidokumentaalfilme. EstDocsi filmifestival kestab 18. - 22. oktoober, 2013. Konkursi auhindade sponsoriteks on Eesti Üliõpilaste Selts ja Tartu College. Auhindade kogusumma on $2,500 CAD, maksimaalne filmiauhind on $1,000 CAD. "EstDocsi lühifilmid on publikule mõjuvad; märkame seda igal aastal. Iga kord, kui me vaatame filmi, oleme viidud ainulaadsesse olukorda, mis on tõlgendatud filmitegija läätse kaudu," ütles Tauno Mölder, lühifilmide konkursi juhataja. "Lühifilmide konkurss kogub jätkuvalt hoogu ka rahvusvahelisel tasandil, eelmise aasta 'viral hitt' "Kati and Me" tõestas, et filmitegija ei pea olema eesti päritoluga tegemaks filmi eesti rahvast ja hindamaks ilu mis peitub Eestis ja eestluses". Selle aasta konkursi teema on "Üks Eesti, - mitu lugu". Loodame, et osalejad leiavad originaalse vaate teemale.   Esitamise protsess Registreerimisvorm koos juhendiga on saadavad lühifilmide konkursi veebileheküljel www.EstDocs.com. Eelmiste võistluste filmid on avatud vaatamiseks aadressil: Youtube.com/EstDocsTO. EstDocsi Lühifilmide Konkurss on jätkuvalt ainus rahvusvaheline võistlus, mille sihiks on keskenduda eestiainelistele teemadele. Osavõtjad võivad esitada filme tavaposti kaudu kuni 23. septembrini 2013. aastal. Filmide pikkus on piiratud seitsme minutiga, lisaks tiitrid. Konkursi võitjad ja auhinnad kuulutakse välja ja linastatakse Toronto kinodes EstDocsi publikule. Filme tuleb esitada DVD'l NTSC või PAL formaadis. Filmi tegijad võivad esitada mitu võistlustööd, kuid iga film peab oleme eraldi registreeritud ja esitatud eraldi DVD'l.   EstDocsist EstDocs on vabatahtlikute poolt korraldatud tõsielufilmide festival ja konkurss mis toimub Torontos, Kanadas. EstDocs pakub läbi filmikunsti prisma vaatajaile ajakohast informatsiooni Eesti kohta. Festivali missioon on filmide ja neile järgnevale arutelu kaudu pakkuda nii eestlastele kui ka mitte-eestlastele teavet Eesti ajaloost, poliitikast, kultuurist, ja paljudest muudest teemadest. EstDocs on viimase kaheksa aasta jooksul esile toonud ligi 10,000 silmapaarile tuntud ja tuntusele kerkimas eestlasest filmitegijaid ja kõikide rõõmuks on festivalil olnud au kohalikele tutvustada Eesti parimaid ja rahvusvaheliselt tunnustatud filmitegijaid. Filmid on kas inglise keelsete subtiitritega või inglise keeles. EstDocs kuulub Torontos asuva Tartu College'i programmide raamidesse. Tartu College'i eesmärk on uurida ja edutada Kanada vähemusrahvaste, eelkõige balti rahvaste, kultuuri, kirjandust, muusikat ja kunsti. Leia meid @EstDocs Twitteris ja ka Facebookis.   Lisa informatsioon / meedia kontakt: Kaili Lupp EstDocs EstD[No SpaM]ocs@gmail.com +1 647.723.6632 www.EstDocs.com   Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini! suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

EstDocs avab V lühifilmide konkursi

3. aprillil 2013

Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini!

EstDocs avab V lühifilmide konkursi

TORONTOS, KANADAS 27. Märtsil 2013. a. – EstDocs dokumentaalfilmide festival Torontos on valmis vastu võtma lühidokumentaalfilme. EstDocsi filmifestival kestab 18. - 22. oktoober, 2013.

Konkursi auhindade sponsoriteks on Eesti Üliõpilaste Selts ja Tartu College. Auhindade kogusumma on $2,500 CAD, maksimaalne filmiauhind on $1,000 CAD.

"EstDocsi lühifilmid on publikule mõjuvad; märkame seda igal aastal. Iga kord, kui me vaatame filmi, oleme viidud ainulaadsesse olukorda, mis on tõlgendatud filmitegija läätse kaudu," ütles Tauno Mölder, lühifilmide konkursi juhataja. "Lühifilmide konkurss kogub jätkuvalt hoogu ka rahvusvahelisel tasandil, eelmise aasta 'viral hitt' "Kati and Me" tõestas, et filmitegija ei pea olema eesti päritoluga tegemaks filmi eesti rahvast ja hindamaks ilu mis peitub Eestis ja eestluses".

Selle aasta konkursi teema on "Üks Eesti, - mitu lugu". Loodame, et osalejad leiavad originaalse vaate teemale.

 

Esitamise protsess

Registreerimisvorm koos juhendiga on saadavad lühifilmide konkursi veebileheküljel www.EstDocs.com. Eelmiste võistluste filmid on avatud vaatamiseks aadressil: Youtube.com/EstDocsTO.

EstDocsi Lühifilmide Konkurss on jätkuvalt ainus rahvusvaheline võistlus, mille sihiks on keskenduda eestiainelistele teemadele. Osavõtjad võivad esitada filme tavaposti kaudu kuni 23. septembrini 2013. aastal. Filmide pikkus on piiratud seitsme minutiga, lisaks tiitrid. Konkursi võitjad ja auhinnad kuulutakse välja ja linastatakse Toronto kinodes EstDocsi publikule.

Filme tuleb esitada DVD'l NTSC või PAL formaadis. Filmi tegijad võivad esitada mitu võistlustööd, kuid iga film peab oleme eraldi registreeritud ja esitatud eraldi DVD'l.

 

EstDocsist

EstDocs on vabatahtlikute poolt korraldatud tõsielufilmide festival ja konkurss mis toimub Torontos, Kanadas. EstDocs pakub läbi filmikunsti prisma vaatajaile ajakohast informatsiooni Eesti kohta. Festivali missioon on filmide ja neile järgnevale arutelu kaudu pakkuda nii eestlastele kui ka mitte-eestlastele teavet Eesti ajaloost, poliitikast, kultuurist, ja paljudest muudest teemadest. EstDocs on viimase kaheksa aasta jooksul esile toonud ligi 10,000 silmapaarile tuntud ja tuntusele kerkimas eestlasest filmitegijaid ja kõikide rõõmuks on festivalil olnud au kohalikele tutvustada Eesti parimaid ja rahvusvaheliselt tunnustatud filmitegijaid. Filmid on kas inglise keelsete subtiitritega või inglise keeles.

EstDocs kuulub Torontos asuva Tartu College'i programmide raamidesse. Tartu College'i eesmärk on uurida ja edutada Kanada vähemusrahvaste, eelkõige balti rahvaste, kultuuri, kirjandust, muusikat ja kunsti. Leia meid @EstDocs Twitteris ja ka Facebookis.

 

Lisa informatsioon / meedia kontakt:

Kaili Lupp
EstDocs

+1 647.723.6632
www.EstDocs.com

 

EstDocs avab V lühifilmide konkursi Pange kaamerad tööle! Filmitegijatel on filmide saatmiseks aega kuni 23. septembrini!
EstDocs avab V lühifilmide konkursi
Samavõrd vedamine on ka hallatava veebilehtede valmistamine võib leida häid lahendusi. Kiirustada ei maksa, sest arusaadava webilehe tegemine põhjalikult poolest konkurentsis esile ja hea veebilehe tegemine http://www.aara.ee/Kodulehe_tegemine selle kaudu saab lähemalt lugeda veebilehe uuendamine põhjalikult siis firmast, hobi jaoks kodulehe valmistamine kui ka, juhul kui hobi jaoks veebilehtede valmistus põhjalikult ja sealsamas kõrval ka
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: