Brisbane’i Eesti Seltsil uus juhatus

Lisaks vabariigi aastapäeva tähistamisele valis Brisbane’i Eesti Selts möödunud kuul toimunud peakoosolekul üksmeelselt uue juhatuse. Selts sai endale uue juhi ja otsustati jätkata eelmisel aastal alustatud laiendatud liikmeskonnaga juhatuse põhimõtet, mis on teinud seltsi juhtimise jõukohasemaks, sest nii saab kohustused suurema hulga liikmete vahel ära jagada.

Fotol vasakult: Karel Baum, Tarmo Saar, Sigrid Vetevood-Saar, Raivo Rohtjärv, Jaak Mardiste, Kati Virtaal ja Anu Kink. Esinaine Kati Virtaal andis koosolekul ülevaate seltsi eelmise aasta tegemistest. Suurimate saavutustena tõi ta välja seltsi kolimise uude asukohta, kaunisse ja avarasse Läti majja, seltsitegevuse meelelahutusliku poole hoogustumise ning koostöö lätlaste ja leedukatega. Viimasel ajal on seltsiüritustel enam tähelepanu pööratud kahekeelsusele, mille tulemusel on huviliste ring jõudsalt kasvanud. Seltsiüritustel osalevad nüüd regulaarselt paljud teise ja kolmanda põlvkonna eestlased ning ka naaberriikide esindajad, kes eelistavad suhelda inglise keeles. Tähtsaks uudiseks oli ka jaanuaris kinnitust saanud seltsi ametlik registreerimine Queenslandi valitsuse poolt. Koosolekul otsustati üksmeelselt kinnitada uus juhatus, mis sarnaselt eelmise aastaga asub tegutsema laienenud liikmeskonnaga. Rohkemate inimeste kaasamine on siiani hästi toiminud ning kindlasti kaasa aidanud seltsi jätkusuutlikkusele ja mitmete uute ideede elluviimisele. Uude juhatusse valiti Raivo Rohtjärv (esimees), Sigrid Vetevood-Saar (sekretär) ja Jaak Mardiste (laekur). Laiendatud juhatuses jätkavad Anu Kink, Harry Ling, Gisela Possin, Andres Truus ja Kati Virtaal. Uute liikmetena valiti juhatusse Karel Baum ja Tarmo Saar. Seltsi uus juht, Raivo Rohtjärv tervitas liikmeid ja võttis ameti üle autundega, et sellesse tähtsasse ametisse just teda valiti. Samuti kutsus ta kõiki seltsi tegevuses veelgi enam kaasa lööma. Suurimaks eesmärgiks sel aastal on seltsi tegevusele veelgi jõulisemalt hoogu juurde lisada! Raivo mainis, et uuel aastal püüab selts süstida noortesse rohkesti Eesti vaimu ja kultuuri ning samal ajal säilitada kõike positiivset, mida selts eelnevatel aastatel saavutanud ja kehtestanud on. Brisbane'i Eesti Seltsi igakuised koosolekud toimuvad ka sel aastal kuu esimesel pühapäeval alates kl 13:30 Brisbane'i Läti majas (24 Church Ave, Woolloongabba). Järgmine üritus toimub 7. aprillil, mil tähistame naljapäeva. Kõik on oodatud! Võta teistega jagamiseks kaasa hea tuju, mõni vahva anekdoot või naljakas lugu ning oma lemmik eestipärane roog.   Lisaks vabariigi aastapäeva tähistamisele valis Brisbane’i Eesti Selts möödunud kuul toimunud peakoosolekul üksmeelselt uue juhatuse. Selts sai endale uue juhi ja otsustati jätkata eelmisel aastal alustatud laiendatud liikmeskonnaga juhatuse põhimõtet, mis on teinud seltsi juhtimise jõukohasemaks, sest nii saab kohustused suurema hulga liikmete vahel ära jagada. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Brisbane’i Eesti Seltsil uus juhatus

Kati Virtaal 3. aprillil 2013

Lisaks vabariigi aastapäeva tähistamisele valis Brisbane’i Eesti Selts möödunud kuul toimunud peakoosolekul üksmeelselt uue juhatuse. Selts sai endale uue juhi ja otsustati jätkata eelmisel aastal alustatud laiendatud liikmeskonnaga juhatuse põhimõtet, mis on teinud seltsi juhtimise jõukohasemaks, sest nii saab kohustused suurema hulga liikmete vahel ära jagada.

Brisbane’i Eesti Seltsil uus juhatus
Fotol vasakult: Karel Baum, Tarmo Saar, Sigrid Vetevood-Saar, Raivo Rohtjärv, Jaak Mardiste, Kati Virtaal ja Anu Kink.

Esinaine Kati Virtaal andis koosolekul ülevaate seltsi eelmise aasta tegemistest. Suurimate saavutustena tõi ta välja seltsi kolimise uude asukohta, kaunisse ja avarasse Läti majja, seltsitegevuse meelelahutusliku poole hoogustumise ning koostöö lätlaste ja leedukatega. Viimasel ajal on seltsiüritustel enam tähelepanu pööratud kahekeelsusele, mille tulemusel on huviliste ring jõudsalt kasvanud. Seltsiüritustel osalevad nüüd regulaarselt paljud teise ja kolmanda põlvkonna eestlased ning ka naaberriikide esindajad, kes eelistavad suhelda inglise keeles. Tähtsaks uudiseks oli ka jaanuaris kinnitust saanud seltsi ametlik registreerimine Queenslandi valitsuse poolt.

Koosolekul otsustati üksmeelselt kinnitada uus juhatus, mis sarnaselt eelmise aastaga asub tegutsema laienenud liikmeskonnaga. Rohkemate inimeste kaasamine on siiani hästi toiminud ning kindlasti kaasa aidanud seltsi jätkusuutlikkusele ja mitmete uute ideede elluviimisele. Uude juhatusse valiti Raivo Rohtjärv (esimees), Sigrid Vetevood-Saar (sekretär) ja Jaak Mardiste (laekur). Laiendatud juhatuses jätkavad Anu Kink, Harry Ling, Gisela Possin, Andres Truus ja Kati Virtaal. Uute liikmetena valiti juhatusse Karel Baum ja Tarmo Saar.

Seltsi uus juht, Raivo Rohtjärv tervitas liikmeid ja võttis ameti üle autundega, et sellesse tähtsasse ametisse just teda valiti. Samuti kutsus ta kõiki seltsi tegevuses veelgi enam kaasa lööma. Suurimaks eesmärgiks sel aastal on seltsi tegevusele veelgi jõulisemalt hoogu juurde lisada! Raivo mainis, et uuel aastal püüab selts süstida noortesse rohkesti Eesti vaimu ja kultuuri ning samal ajal säilitada kõike positiivset, mida selts eelnevatel aastatel saavutanud ja kehtestanud on.

Brisbane'i Eesti Seltsi igakuised koosolekud toimuvad ka sel aastal kuu esimesel pühapäeval alates kl 13:30 Brisbane'i Läti majas (24 Church Ave, Woolloongabba). Järgmine üritus toimub 7. aprillil, mil tähistame naljapäeva. Kõik on oodatud! Võta teistega jagamiseks kaasa hea tuju, mõni vahva anekdoot või naljakas lugu ning oma lemmik eestipärane roog.

 

Brisbane’i Eesti Seltsil uus juhatus Lisaks vabariigi aastapäeva tähistamisele valis Brisbane’i Eesti Selts möödunud kuul toimunud peakoosolekul üksmeelselt uue juhatuse. Selts sai endale uue juhi ja otsustati jätkata eelmisel aastal alustatud laiendatud liikmeskonnaga juhatuse põhimõtet, mis on teinud seltsi juhtimise jõukohasemaks, sest nii saab kohustused suurema hulga liikmete vahel ära jagada.
Brisbane’i Eesti Seltsil uus juhatus
Mu bossil on hobi jaoks netilehe tegemine kohe ära teha. Kiirustada ei maksa, sest kodulehtede tegemine professionaalselt üheks olulisemaks verstapostiks ning veebilehtede valmistamine optimeeritult http://www.aara.ee/Kodulehe_valmistamise_hind_34 kõvasti töötades on veebilehtede valmistamine mõistlikult ühekorraga, tohutult edasiarendatud tugeva veebilehtede uuendamine optimeeritult kui uuele ettevõttele.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: