Kohtumiseni Melbournes, Almer Jansu!

Uue aasta alguses hakkavad käed – jalad kohe sügelema – kas Almer on jälle tulemas? Mis seekord ette võtaks – jooga koduaias või venitused ookeani kaldal, massaaz või pilates, gongimeditatsioon või kui tantsutrenn, siis mis liiki? Sest kõike seda oleme Melbournes teinud, igal aastal midagi uut ja erinevat.

Almer Jansu Mauis. Foto: erakogu Almer, mitmendat aastat tuled nüüd 2013ndal meie treeneriks? Seekordne Austraalia käik on arvult juba nii palju, et näppude lugemisel tuleb appi võtta ka varbad!   Oleme koos ette võtnud tõesti palju. Mis oli selle atribuutika nimi, millega kunagi alustasid enda tutvustamist Melbourne Eesti Majas? Oma esimesel Melbourne reisil tutvustasin Eesti Majas Grossingut (eesti leiutis) nind Steptantsu.   Olen Eestis käinud Sinu trennides Kalevi Spordikeskuses, Sinu eraklubides, külastanud Sinu joogapoode Vabaduse väljaku ääres ja Müürivahe tänavas. Milline on Sinu peamine tegevus ja treeningukoht praegusel ajal? Mõned päevad tagasi ilmus minu CD meditatsiooni plaat Spa of Sound, mida estlen nüüd Helsingis ja Tallinnas. Toon plaadi kaasa ka Austraaliasse. Minu viimase aasta tegemised on keskendunud Helsingile ja Tallinnale ning vahele Stockholm ja London.   Oled maailmakodanik ja harid ennast omal alal pidevalt. Millised on olnud Sinu oluliseimad läbitud kursused? Viimased kursused sellel aastal (2012) olid kõhumassaazi kursused Taimaal, kus õppisin Chi Nei Tsang massaazi.   Iga kord oleme Melbournes tõesti fantastilselt aega veetnud. Eelmisel aastal päev Altona rannas ja minu Ardeeri aia jooga, Port Melbournes pargis enne seda, ja eriline oli ju Southbanki 40nda korruse korteris salsa uusaasta pidu, kus jahutussüsteem ütles 45-kuumakraadises ilmas üles. Ega siis salsa tantsimata jäänud! Räägi, mida me seekord võiksime ette võtta. Nimetasid Latin Groove. Aia joogatund on meil seekord plaanis teist korda ning ikka pöörame tähelepanu venitustele ja võtame appi ka erinevad koputustehnikad, et oma alateadvuse prügikast tühjendada sinna aastatega kuhjunud sodist ja prahist. Selleks, et osaleda Eesti Majas Latin Groove tantsuliikumise trennis ei pea olema joogi ega jalga kaela taha panema!!! Tund sobib kõigile nii noortele kui vanadele. Selle tunniga anname suvesse mõnusat särtsu!!!   Almer, oled siis Melbourne Social Clubi külaline reede õhtul 18. jaanuaril ja latin groovetame uude aastasse! Kõigil tantsutrenni huviliselt paluks ette registreerida Sirje kaudu 0458 400 620. Peatse kohtumiseni!   Uue aasta alguses hakkavad käed – jalad kohe sügelema – kas Almer on jälle tulemas? Mis seekord ette võtaks – jooga koduaias või venitused ookeani kaldal, massaaz või pilates, gongimeditatsioon või kui tantsutrenn, siis mis liiki? Sest kõike seda oleme Melbournes teinud, igal aastal midagi uut ja erinevat. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Kohtumiseni Melbournes, Almer Jansu!

SIRJE JÕGI 17. jaan. 2013

Uue aasta alguses hakkavad käed – jalad kohe sügelema – kas Almer on jälle tulemas? Mis seekord ette võtaks – jooga koduaias või venitused ookeani kaldal, massaaz või pilates, gongimeditatsioon või kui tantsutrenn, siis mis liiki?
Sest kõike seda oleme Melbournes teinud, igal aastal midagi uut ja erinevat.

Kohtumiseni Melbournes, Almer Jansu!
Almer Jansu Mauis. Foto: erakogu

Almer, mitmendat aastat tuled nüüd 2013ndal meie treeneriks?

Seekordne Austraalia käik on arvult juba nii palju, et näppude lugemisel tuleb appi võtta ka varbad!

 

Oleme koos ette võtnud tõesti palju. Mis oli selle atribuutika nimi, millega kunagi alustasid enda tutvustamist Melbourne Eesti Majas?

Oma esimesel Melbourne reisil tutvustasin Eesti Majas Grossingut (eesti leiutis) nind Steptantsu.

 

Olen Eestis käinud Sinu trennides Kalevi Spordikeskuses, Sinu eraklubides, külastanud Sinu joogapoode Vabaduse väljaku ääres ja Müürivahe tänavas. Milline on Sinu peamine tegevus ja treeningukoht praegusel ajal?
Mõned päevad tagasi ilmus minu CD meditatsiooni plaat Spa of Sound, mida estlen nüüd Helsingis ja Tallinnas. Toon plaadi kaasa ka Austraaliasse. Minu viimase aasta tegemised on keskendunud Helsingile ja Tallinnale ning vahele Stockholm ja London.

 

Oled maailmakodanik ja harid ennast omal alal pidevalt. Millised on olnud Sinu oluliseimad läbitud kursused?

Viimased kursused sellel aastal (2012) olid kõhumassaazi kursused Taimaal, kus õppisin Chi Nei Tsang massaazi.

 

Iga kord oleme Melbournes tõesti fantastilselt aega veetnud. Eelmisel aastal päev Altona rannas ja minu Ardeeri aia jooga, Port Melbournes pargis enne seda, ja eriline oli ju Southbanki 40nda korruse korteris salsa uusaasta pidu, kus jahutussüsteem ütles 45-kuumakraadises ilmas üles. Ega siis salsa tantsimata jäänud! Räägi, mida me seekord võiksime ette võtta. Nimetasid Latin Groove.

Aia joogatund on meil seekord plaanis teist korda ning ikka pöörame tähelepanu venitustele ja võtame appi ka erinevad koputustehnikad, et oma alateadvuse prügikast tühjendada sinna aastatega kuhjunud sodist ja prahist. Selleks, et osaleda Eesti Majas Latin Groove tantsuliikumise trennis ei pea olema joogi ega jalga kaela taha panema!!! Tund sobib kõigile nii noortele kui vanadele. Selle tunniga anname suvesse mõnusat särtsu!!!

 

Almer, oled siis Melbourne Social Clubi külaline reede õhtul 18. jaanuaril ja latin groovetame uude aastasse! Kõigil tantsutrenni huviliselt paluks ette registreerida Sirje kaudu 0458 400 620. Peatse kohtumiseni!

 

Kohtumiseni Melbournes, Almer Jansu! Uue aasta alguses hakkavad käed – jalad kohe sügelema – kas Almer on jälle tulemas? Mis seekord ette võtaks – jooga koduaias või venitused ookeani kaldal, massaaz või pilates, gongimeditatsioon või kui tantsutrenn, siis mis liiki? Sest kõike seda oleme Melbournes teinud, igal aastal midagi uut ja erinevat.
Kohtumiseni Melbournes, Almer Jansu!
Lugesin ühte lehte, millel oli ülevaatliku kodulehtede valmistus kohe ära teha. Veebimaastikul on kindlasti veebilehtede uuendamine tasub leida usaldusväärne partner sisukuse poolest väiksema veebilehe valmistamine kogu artikkel www.aara.ee reaalselt kasutatav korralik kodulehtede valmistamine kaasaegselt ja on parem tellida või lisaks ka MTÜ kodulehe uuendamine firma poolt asjatundjaid kaasates.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: