Ilmunud on järjekordne „Festivalide kalender“

„Festivalide kalender 2013“ toob kultuurihuvilisteni 2013. aastal Eestimaal aset leidvad festivalid ja teised suursündmused, hõlmates kirevat sündmustepaletti ja pakkudes elamusi igale eale ja maitsele.

Teatmik sisaldab festivalide lühitutvustusi, korraldajate kontakte ja pildimaterjali, andes ülevaate enam kui 200 sündmuse kohta kunsti, muusika, teatri, filmi, pärimuskultuuri, tantsu ja kirjanduse valdkonnast. Kalender on saadaval eesti ja inglise keeles, nii veebis kui ka paberil. Kalendri on kokku pannud Eesti Instituudi kultuur.info toimetus ja kujundanud loovagentuur Refleks. Trükist tasub küsida Eesti Instituudist ning alates 2013. aasta jaanuarist ka teistest kultuurielu sõlmpunktidest.   Veebiversioone saab sirvida siin: http://www.kultuur.info/site_media/uploads/banners/FK_2013_EST_veebifail.pdf http://www.culture.ee/site_media/uploads/banners/FK_2013_ENG_veebifail.pdf   „Festivalide kalendris 2013" kajastatud sündmuste ja sadade teiste Eesti kultuuriürituste kohta meil ja mujal leiab põhjalikumat teavet veebikalendrist kultuur.info ning selle ingliskeelsest versioonist culture.ee.   Kadi Eslon Kultuur.info toimetaja „Festivalide kalender 2013“ toob kultuurihuvilisteni 2013. aastal Eestimaal aset leidvad festivalid ja teised suursündmused, hõlmates kirevat sündmustepaletti ja pakkudes elamusi igale eale ja maitsele. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Ilmunud on järjekordne „Festivalide kalender“

13. jaan. 2013

„Festivalide kalender 2013“ toob kultuurihuvilisteni 2013. aastal Eestimaal aset leidvad festivalid ja teised suursündmused, hõlmates kirevat sündmustepaletti ja pakkudes elamusi igale eale ja maitsele.

Teatmik sisaldab festivalide lühitutvustusi, korraldajate kontakte ja pildimaterjali, andes ülevaate enam kui 200 sündmuse kohta kunsti, muusika, teatri, filmi, pärimuskultuuri, tantsu ja kirjanduse valdkonnast.

Kalender on saadaval eesti ja inglise keeles, nii veebis kui ka paberil. Kalendri on kokku pannud Eesti Instituudi kultuur.info toimetus ja kujundanud loovagentuur Refleks.

Trükist tasub küsida Eesti Instituudist ning alates 2013. aasta jaanuarist ka teistest kultuurielu sõlmpunktidest.

 

Veebiversioone saab sirvida siin:

http://www.kultuur.info/site_media/uploads/banners/FK_2013_EST_veebifail.pdf http://www.culture.ee/site_media/uploads/banners/FK_2013_ENG_veebifail.pdf

 

„Festivalide kalendris 2013" kajastatud sündmuste ja sadade teiste Eesti kultuuriürituste kohta meil ja mujal leiab põhjalikumat teavet veebikalendrist kultuur.info ning selle ingliskeelsest versioonist culture.ee.

 

Kadi Eslon
Kultuur.info toimetaja

Ilmunud on järjekordne „Festivalide kalender“ „Festivalide kalender 2013“ toob kultuurihuvilisteni 2013. aastal Eestimaal aset leidvad festivalid ja teised suursündmused, hõlmates kirevat sündmustepaletti ja pakkudes elamusi igale eale ja maitsele.
Ilmunud on järjekordne „Festivalide kalender“
Kui valminud tulemus on efektiivne netilehe tegemine odavalt kohta ja nüüd leidsin. Veebimaastikul on kindlasti hallatava veebilehtede koostamine kiiresti poolest konkurentsis esile sisukalt tekstilise veebilehtede arendamine kujunduslikult www.aara.ee terviklik lähenemine veebilehtede tegemine optimeeritult peab vastu ka tipptundidel aga lisavõimalustega arusaadava veebilehtede tegemine asjatundjatelt ka hea vastupidavusega.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: