Laulupidu 2014

Püüame kontakti saada väliseesti kollektiividega ning peame oluliseks, et info oleks kõigile aktiivsetele huvilistele kättesaadav.

Kõik kollektiivid, kes soovivad osaleda laulupeol, peavad selgeks õppima u 15 eestikeelset laulu. Nendest 2-3 laulu tuleb salvestada ning saata peo kunstilisele toimkonnale 1. oktoobriks 2013. Selle põhjal selgub, koori peole pääsemine ning need, kes peole pääsevad, peavad lejäänud repertuaari õppima, salvestama ning kunstilisele toimkonnale saatma 1. aprilliks 2014. Laulupeol osalejatele on oluline täpsem info, avaldused, registreerimislehed jms on üleval meie kodulehel www.laulupidu.ee. Väliseestlaste info on avalehel (http://laulupidu.ee/teated/valis-eesti-kollektiivide-registreerimine-laulupeole-ja-osavotutingimused/)   Kõiki välis- ja väliseesti kollektiive aitab hea meelega meie laulupeo väliskollektiivide kuraator Kaija Velmet: Kontakt: Kaija Velmet e-post: laul[No SpaM]upidu2014@gmail.com tel. (+372) 55 63 4407   Tantsupeole kandideerivad väliseesti kollektiivid saavad abi ja infot küsida Angela Arraste käest: Angela Arraste E-post: angela@tluee   Parimate soovidega, Sten Weidebaum sten[No SpaM]@laulupidu.ee Püüame kontakti saada väliseesti kollektiividega ning peame oluliseks, et info oleks kõigile aktiivsetele huvilistele kättesaadav. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Laulupidu 2014

Sten Weidebaum 16. nov. 2012

Püüame kontakti saada väliseesti kollektiividega ning peame oluliseks, et info oleks kõigile aktiivsetele huvilistele kättesaadav.

Kõik kollektiivid, kes soovivad osaleda laulupeol, peavad selgeks õppima u 15 eestikeelset laulu. Nendest 2-3 laulu tuleb salvestada ning saata peo kunstilisele toimkonnale 1. oktoobriks 2013. Selle põhjal selgub, koori peole pääsemine ning need, kes peole pääsevad, peavad lejäänud repertuaari õppima, salvestama ning kunstilisele toimkonnale saatma 1. aprilliks 2014.

Laulupeol osalejatele on oluline täpsem info, avaldused, registreerimislehed jms on üleval meie kodulehel www.laulupidu.ee.

Väliseestlaste info on avalehel (http://laulupidu.ee/teated/valis-eesti-kollektiivide-registreerimine-laulupeole-ja-osavotutingimused/)

 

Kõiki välis- ja väliseesti kollektiive aitab hea meelega meie laulupeo väliskollektiivide kuraator Kaija Velmet:

Kontakt:
Kaija Velmet
e-post:

tel. (+372) 55 63 4407

 

Tantsupeole kandideerivad väliseesti kollektiivid saavad abi ja infot küsida Angela Arraste käest:
Angela Arraste
E-post: angela@tluee

 

Parimate soovidega,

Sten Weidebaum

Laulupidu 2014 Püüame kontakti saada väliseesti kollektiividega ning peame oluliseks, et info oleks kõigile aktiivsetele huvilistele kättesaadav.
Laulupidu 2014
Üks mu sõber soovitas hobi jaoks veebilehe koostamine ja teda ma usaldan. Olen alatasa täheldanud paarileheküljelise kodulehtede loomine veelgi sisukamates väljaannetes järjekorras lakoonilise kodulehtede uuendamine kiiresti vaata siia pühendunud looming mtü kodulehtede valmistamine mõistlikult mis töötab ka koormusega ja vastupidavale platvormile veebilehe tegemine põhjalikult kui vaja tegusat nõu.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: