Arvo Pärdi loomingut esitati Mehhiko olulisimas kontserdisaalis

Eile õhtul esitasid Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester Tõnu Kaljuste juhatusel Mexico Citys Arvo Pärdi loomingut, seal hulgas uudisteost Virgencita.

Välisminister Urmas Paet ütles Mexico City olulisimas kontserdisaalisPalacio de Bellas Artes'is Arvo Pärdi autorikontserdile järgnenud vastuvõtul, et Pärdi loomingu esitlus viimaste päevade jooksul mitmes Mehhiko linnas on Eesti ja Mehhiko suhetes ajalooline sündmus.„Väga oluline oli ka Arvo Pärdi enda kohalolek,"märkis ta. „Suur huvi Arvo Pärdi loomingu ja Eesti interpreetide vastu on aidanud Eesti ning Mehhiko suhete tihendamisele oluliselt kaasa," lisas Paet. Arvo Pärdi teoseid kanti Mehhiko pealinnas helilooja eilsel autorikontserdil ette Eesti Filharmoonia Kammerkoori ja Tallinna Kammerorkestri poolt ning Tõnu Kaljuste dirigeerimisel (lisainfo: http://www.epcc.ee/concerts/concert201239/). Täissaalile mängitud kontserdil oli 1650 pealtvaatajat. Arvo Pärdi autorikontsert toimus 18. oktoobril ka Mehhikos Leónis (lisainfo: http://www.epcc.ee/concerts/concert201237/). 19. oktoobril esitati Pärdi teoseid Guanajuatos rahvusvahelise Cervantino festivali raames (lisainfo: http://www.epcc.ee/concerts/concert201238/). Fotod:http://www.flickr.com/photos/estonian-foreign-ministry/sets/72157631817368296/   VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND Eile õhtul esitasid Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester Tõnu Kaljuste juhatusel Mexico Citys Arvo Pärdi loomingut, seal hulgas uudisteost Virgencita. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Arvo Pärdi loomingut esitati Mehhiko olulisimas kontserdisaalis

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND 21. okt. 2012

Eile õhtul esitasid Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester Tõnu Kaljuste juhatusel Mexico Citys Arvo Pärdi loomingut, seal hulgas uudisteost Virgencita.

Välisminister Urmas Paet ütles Mexico City olulisimas kontserdisaalisPalacio de Bellas Artes'is Arvo Pärdi autorikontserdile järgnenud vastuvõtul, et Pärdi loomingu esitlus viimaste päevade jooksul mitmes Mehhiko linnas on Eesti ja Mehhiko suhetes ajalooline sündmus.„Väga oluline oli ka Arvo Pärdi enda kohalolek,"märkis ta.

„Suur huvi Arvo Pärdi loomingu ja Eesti interpreetide vastu on aidanud Eesti ning Mehhiko suhete tihendamisele oluliselt kaasa," lisas Paet.

Arvo Pärdi teoseid kanti Mehhiko pealinnas helilooja eilsel autorikontserdil ette Eesti Filharmoonia Kammerkoori ja Tallinna Kammerorkestri poolt ning Tõnu Kaljuste dirigeerimisel (lisainfo: http://www.epcc.ee/concerts/concert201239/). Täissaalile mängitud kontserdil oli 1650 pealtvaatajat.

Arvo Pärdi autorikontsert toimus 18. oktoobril ka Mehhikos Leónis (lisainfo: http://www.epcc.ee/concerts/concert201237/). 19. oktoobril esitati Pärdi teoseid Guanajuatos rahvusvahelise Cervantino festivali raames (lisainfo: http://www.epcc.ee/concerts/concert201238/).

Fotod:http://www.flickr.com/photos/estonian-foreign-ministry/sets/72157631817368296/

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSIOSAKOND

Arvo Pärdi loomingut esitati Mehhiko olulisimas kontserdisaalis Eile õhtul esitasid Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Kammerorkester Tõnu Kaljuste juhatusel Mexico Citys Arvo Pärdi loomingut, seal hulgas uudisteost Virgencita.
Arvo Pärdi loomingut esitati Mehhiko olulisimas kontserdisaalis
Õigel hetkel planeerides MTÜ kodulehe loomine optimeeritult laabumine õigeks ajaks. Netis tuleb tähelepanu pöörata tekstilise veebilehe tegemine mõistlikult tasub leida usaldusväärne partner selleks postitan siia veebilehtede tegemine kodulehe valmistus milles on viidatud kodulehe arendamine kaasaegselt saab positiivselt üldistada ning selle juures on väiksema kodulehe valmistamine professionaalselt kuidas lähemalt elemendid
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: