Adelaide'i uudised

Pühapäeval, 2.septembril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi, millega tähistasime ka isadepäeva.

Ilus päikseline päev ja mul oli hea meel, et terve mu siinne Austraalia pere sai osaleda sel toredal pühapäevasel üritusel, et koos isadepäeva lõunat süüa. Menüüs oli maitsev hapukapsas ahjukartuli ja viini vorstiga ning koogid. Kõik oli nii väga maitsev, et kui tavaliselt saab lõunat ka koju kaasa osta, siis seekord sai kõik otsa. Koos segakooriga Hapukoor ning Andrese-Tiina pillimängu saatel laulsime tuntud eesti laule ning lõpetuseks toimus loterii-allegrii. Kogu ürituse sõbralik õhkkond jättis väga hea tunde südamesse ja soovin tänada Naisringi eestvedajaid nii toreda pühapäeva eest.  Koogivalik. Naisringi prouad köögis toimetamas. Pühapäeval, 2.septembril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi, millega tähistasime ka isadepäeva. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Adelaide'i uudised

Relika Alliksaar Williams 9. okt. 2012

Pühapäeval, 2.septembril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi, millega tähistasime ka isadepäeva.

Ilus päikseline päev ja mul oli hea meel, et terve mu siinne Austraalia pere sai osaleda sel toredal pühapäevasel üritusel, et koos isadepäeva lõunat süüa. Menüüs oli maitsev hapukapsas ahjukartuli ja viini vorstiga ning koogid. Kõik oli nii väga maitsev, et kui tavaliselt saab lõunat ka koju kaasa osta, siis seekord sai kõik otsa.

Koos segakooriga Hapukoor ning Andrese-Tiina pillimängu saatel laulsime tuntud eesti laule ning lõpetuseks toimus loterii-allegrii.

Kogu ürituse sõbralik õhkkond jättis väga hea tunde südamesse ja soovin tänada Naisringi eestvedajaid nii toreda pühapäeva eest.

 

Adelaide'i uudised
Koogivalik.
Adelaide'i uudised
Naisringi prouad köögis toimetamas.
Adelaide'i uudised Pühapäeval, 2.septembril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi, millega tähistasime ka isadepäeva.
Adelaide'i uudised
Eriti tuleb eelis välja veebilehtede valmistamine firmadele mainimas ühte valdkonda. Vaatasin ringi, et veebilehtede arendamine mõistlikult ega pole kivisse raiutud selleks postitan siia asjaliku veebilehe arendamine http://www.aara.ee/Soome_turule_suunatud_kodulehe_valmistamine_brandi_45-16 pühendunud looming ettevõtte kodulehe valmistamine uudse lahendusega ning selle juures on MTÜ kodulehtede valmistamine väga hea pakkumine.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: