Sydney Mudilasringi uus hooaeg algas taaskasutuslaadaga

Eestis minnakse 1. septembril kooli, kui just tegemist pole laupäevaga. Sydney eesti lapsed kohtuvad aga üle nädala laupäeviti ja eelmisel laupäeval, 1. septembril, oli esimene taaskohtumine peale "suvepuhkust". Kuigi mitu Mudilasringi peret puhkas veel Eestimaal, oli suurem osa juba tagasi ning uus hooaeg vòis alata.

Seekord oli kohtumiskohaks valitud Sydney Eesti Maja, et meelitada kohale ka neid peresid, kes seni mudilasringi tegevusest eemale jäänud. Kohale jõudis 17 last ja 20 täiskasvanut. Leen Rampele oli see teine kord oma pojaga mudilasringis osaleda ja tal jagus vaid kiidusònu mudilasringi korralduse aadressil: "Meeldib see, et kòik ei ole ühe inimese kanda, vaid igal inimesel on ülesanded ja see teeb ka asja huvitavaks, sest iga inimene korraldab asju ja mòtleb erinevalt." Tiina Jaaniste juhendamisel laulsid lapsed tuttavaid laule ja mängisid ringmänge. Peale seda lasti mudilased aga klubiruumi, kus oli üles pandud taaskasutuslaat. Uurimist ja leidmisròòmu jagus seal kòigile. Taaskasutuslaada idee oli teisele ringile saata kevadise koristuse käigus "ülejäänud" asjad ehk siis iga pere tòi midagi suurele lauale ja igaüks sai sealt midagi meelepärast endale valida. Olgem ausad, mis ühele vana ja kasutu, on teisele pònev ja uus! Taaskasutuslaat pälvis rohkelt kiidusònu. "Lasteasjadega on kord juba nii, et lapsed kasvavad ruttu välja ja pooled asjad jäävad kasutamata," räägib mudilasringi lapsevanem Marit Finnie. "Ma ei tulnud midagi otsima, tahtsin hoopis ise ära anda. Kodu on väike ja kola on palju." Ònnestunuks pidas ettevòtmist ka idee algataja Mudilasringi esinaine Marilin Ilp: "Inimesi tuli rohkem kui ootasime ja laud oli lookas!" Järgmine mudilasring leiab aset laupäeval 15. septembril kell 10 Sydney kirikusaalis, 11 Waratah St, North Strathfield.  Taaskasutuslaat Sydney Eesti Maja klubiruumis. Lookas laud tuli üllatusena ka idee algatajale Marilin Ilpile.Foto: Aale Kask-Ong Eestis minnakse 1. septembril kooli, kui just tegemist pole laupäevaga. Sydney eesti lapsed kohtuvad aga üle nädala laupäeviti ja eelmisel laupäeval, 1. septembril, oli esimene taaskohtumine peale "suvepuhkust". Kuigi mitu Mudilasringi peret puhkas veel Eestimaal, oli suurem osa juba tagasi ning uus hooaeg vòis alata. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Sydney Mudilasringi uus hooaeg algas taaskasutuslaadaga

AALE KASK-ONG 8. sept. 2012

Eestis minnakse 1. septembril kooli, kui just tegemist pole laupäevaga. Sydney eesti lapsed kohtuvad aga üle nädala laupäeviti ja eelmisel laupäeval, 1. septembril, oli esimene taaskohtumine peale "suvepuhkust". Kuigi mitu Mudilasringi peret puhkas veel Eestimaal, oli suurem osa juba tagasi ning uus hooaeg vòis alata.

Seekord oli kohtumiskohaks valitud Sydney Eesti Maja, et meelitada kohale ka neid peresid, kes seni mudilasringi tegevusest eemale jäänud. Kohale jõudis 17 last ja 20 täiskasvanut.

Leen Rampele oli see teine kord oma pojaga mudilasringis osaleda ja tal jagus vaid kiidusònu mudilasringi korralduse aadressil: "Meeldib see, et kòik ei ole ühe inimese kanda, vaid igal inimesel on ülesanded ja see teeb ka asja huvitavaks, sest iga inimene korraldab asju ja mòtleb erinevalt."

Tiina Jaaniste juhendamisel laulsid lapsed tuttavaid laule ja mängisid ringmänge. Peale seda lasti mudilased aga klubiruumi, kus oli üles pandud taaskasutuslaat. Uurimist ja leidmisròòmu jagus seal kòigile.

Taaskasutuslaada idee oli teisele ringile saata kevadise koristuse käigus "ülejäänud" asjad ehk siis iga pere tòi midagi suurele lauale ja igaüks sai sealt midagi meelepärast endale valida. Olgem ausad, mis ühele vana ja kasutu, on teisele pònev ja uus!

Taaskasutuslaat pälvis rohkelt kiidusònu. "Lasteasjadega on kord juba nii, et lapsed kasvavad ruttu välja ja pooled asjad jäävad kasutamata," räägib mudilasringi lapsevanem Marit Finnie. "Ma ei tulnud midagi otsima, tahtsin hoopis ise ära anda. Kodu on väike ja kola on palju."

Ònnestunuks pidas ettevòtmist ka idee algataja Mudilasringi esinaine Marilin Ilp: "Inimesi tuli rohkem kui ootasime ja laud oli lookas!"

Järgmine mudilasring leiab aset laupäeval 15. septembril kell 10 Sydney kirikusaalis, 11 Waratah St, North Strathfield.

 

Sydney Mudilasringi uus hooaeg algas taaskasutuslaadaga
Taaskasutuslaat Sydney Eesti Maja klubiruumis. Lookas laud tuli üllatusena ka idee algatajale Marilin Ilpile.Foto: Aale Kask-Ong
Sydney Mudilasringi uus hooaeg algas taaskasutuslaadaga Eestis minnakse 1. septembril kooli, kui just tegemist pole laupäevaga. Sydney eesti lapsed kohtuvad aga üle nädala laupäeviti ja eelmisel laupäeval, 1. septembril, oli esimene taaskohtumine peale "suvepuhkust". Kuigi mitu Mudilasringi peret puhkas veel Eestimaal, oli suurem osa juba tagasi ning uus hooaeg vòis alata.
Sydney Mudilasringi uus hooaeg algas taaskasutuslaadaga
Äraütlemata lihtsa kodulehtede valmistamine sest selle puhul on tulemus kindel. Optimeeritult peaks olema kodulehtede valmistamine ja see peab vastu aastaid kommentaar kodulehe valmistamine www.aara.ee miks mitte uurida ka kodulehtede valmistamine asjatundjatelt ja on parem tellida ja pole vaja oodata, et asjalik netilehe tegemine asjatundjaid kaasates.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: