Järgmine aasta teeme köievedu

Sel aastal Adelaide'is köievedu ei olnud. Pole hullu, järgmine aasta teeme. See eest aga tervitas kõiki jaanipäevale tulijaid mõnus üle õue ja maja leviv ¹a¹lõkilõhn, mida küpsetasid Jaan pojaga ja Toomas sütel.

Ürituse raames oli üks osa Võidupüha tähistamisel ning rahvatantsul ja laulul ning siis jaanipäeva lõunasöök. Ja minugi üllatuseks olid rahvariideis väga paljud meist. Aitäh kõigile, kes tõid kaasa kausi eesti salateid, nii palju ja nii suurt valikut pole ammu näinud. Jaanipäeva ilm on tüüpiline ikka igal pool maailmas ja pole ka tähtis, kas tähistada jaani ette või järgi või suisa õigel ajal, siis väike vihm käib alati asja juurde. Muidu vist ei olekski ju õige jaanipäev, kui vihma ei saja. Kokkuvõttes oli meil kõigil väga hea meel, et ikka üle 70 inimese oli kohal, rohkem võiks ju alati olla! Kasutan siinkohal ka võimalust, et rääkida meie tegevustest, mis on uued tuuled sisse saanud või saamas. Eesti keele tunnid - otsustasime need uuendada hoopis eesti toidu, kultuuri ja ajalooga tutvumise tundideks. Selline formaat annab võimaluse liituda tundidega millal iganes. Sel 6-nädalasel kursusel me tutvume eesti köögi lihtsate retseptidega ja küpsetame need ka läbi. Vahele pikime Eesti ajalugu ja kõiksuguseid infokillukesi tänasest Eestist. Iga tund erinevad ideed! Tunnid leiavad aset iga teisipäev kell 6 õhtul Eesti Majas. Ka on alustanud Perekondade ajaloo grupp, kus Martin Kurvitsa juhtimisel saab uurida oma sugulaste kohta infot ning sugupuu koostamisel abi. 12.augustil on meil selle aasta esimene filmilõuna - vaatame kõik koos Oskar Lustu "Kevadet"! Ikkagi sajandi parimaks filmiks valitud film! Kohapeal saab osta ka kerget lõunat, teed/kohvi. Loodame seda filmipühapäeva kord kuus korraldama hakata. 26.augustil leiab aset taasiseseisvumise Esto PUB-night.  Jaanipäev Adelaide'is. Sel aastal Adelaide'is köievedu ei olnud. Pole hullu, järgmine aasta teeme. See eest aga tervitas kõiki jaanipäevale tulijaid mõnus üle õue ja maja leviv ¹a¹lõkilõhn, mida küpsetasid Jaan pojaga ja Toomas sütel. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Järgmine aasta teeme köievedu

RELIKA ALLIKSAAR WILLIAMS 17. juulil 2012

Sel aastal Adelaide'is köievedu ei olnud. Pole hullu, järgmine aasta teeme. See eest aga tervitas kõiki jaanipäevale tulijaid mõnus üle õue ja maja leviv ¹a¹lõkilõhn, mida küpsetasid Jaan pojaga ja Toomas sütel.

Ürituse raames oli üks osa Võidupüha tähistamisel ning rahvatantsul ja laulul ning siis jaanipäeva lõunasöök. Ja minugi üllatuseks olid rahvariideis väga paljud meist.
Aitäh kõigile, kes tõid kaasa kausi eesti salateid, nii palju ja nii suurt valikut pole ammu näinud.
Jaanipäeva ilm on tüüpiline ikka igal pool maailmas ja pole ka tähtis, kas tähistada jaani ette või järgi või suisa õigel ajal, siis väike vihm käib alati asja juurde. Muidu vist ei olekski ju õige jaanipäev, kui vihma ei saja.

Kokkuvõttes oli meil kõigil väga hea meel, et ikka üle 70 inimese oli kohal, rohkem võiks ju alati olla!

Kasutan siinkohal ka võimalust, et rääkida meie tegevustest, mis on uued tuuled sisse saanud või saamas.
Eesti keele tunnid - otsustasime need uuendada hoopis eesti toidu, kultuuri ja ajalooga tutvumise tundideks. Selline formaat annab võimaluse liituda tundidega millal iganes.
Sel 6-nädalasel kursusel me tutvume eesti köögi lihtsate retseptidega ja küpsetame need ka läbi. Vahele pikime Eesti ajalugu ja kõiksuguseid infokillukesi tänasest Eestist.
Iga tund erinevad ideed! Tunnid leiavad aset iga teisipäev kell 6 õhtul Eesti Majas.

Ka on alustanud Perekondade ajaloo grupp, kus Martin Kurvitsa juhtimisel saab uurida oma sugulaste kohta infot ning sugupuu koostamisel abi.

12.augustil on meil selle aasta esimene filmilõuna - vaatame kõik koos Oskar Lustu "Kevadet"! Ikkagi sajandi parimaks filmiks valitud film!
Kohapeal saab osta ka kerget lõunat, teed/kohvi. Loodame seda filmipühapäeva kord kuus korraldama hakata.

26.augustil leiab aset taasiseseisvumise Esto PUB-night.

 

Järgmine aasta teeme köievedu
Jaanipäev Adelaide'is.
Järgmine aasta teeme köievedu Sel aastal Adelaide'is köievedu ei olnud. Pole hullu, järgmine aasta teeme. See eest aga tervitas kõiki jaanipäevale tulijaid mõnus üle õue ja maja leviv ¹a¹lõkilõhn, mida küpsetasid Jaan pojaga ja Toomas sütel.
Järgmine aasta teeme köievedu
Minimalistlike võimalustega veebilehtede valmistus sest nüüd on konkreetne aadress. Raske on võrrelda soodne kodulehe arendamine tasub leida usaldusväärne partner lisaks ka asjaliku lehe tegemine asjatundjatelt www.aara.ee vormi ja raamistiku galerii kodulehtede koostamine viimistletult saab positiivselt üldistada uuendustele avatud korralik veebilehtede valmistamine on samavõrd kasutajasõbralik.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: