Euroopa päev Perthis

Pühapäeval, 13. mail 2012 kell 17.00 pühitsesime St. George's Cathedral’is Euroopa päeva. Muusika enne jumalateenistust oli  Arvo Pärdi  Pari Intervallo.

Esimene tervitus oli Noongar Elderi poolt aborigeeni keeles ingliskeelse tõlkega. Siis ütles tervituse The Reverend Dr. John Shepherd, Dean of Perth, andes tänu Jumalale, et 27 Euroopa rahvust on 60 aasta jooksul, peale maailmasõdasid, tulnud kokku vaba rahvana ja tervitas täna St. George's katedraalis aukonsuleid Kreekast, Prantsusmaalt, Poolast, Lätist, Eestist ja Ungarist koos teiste rahvustega. Selle järel toodi sisse Euroopa riikide lipud, nende seas ka Eesti lipp, mida kandis alles hiljuti Austraaliasse saabunud eestlanna Triin Timberg. Nüüd järgnes jumalateenistus koos lauludega, lõpuks laulis kirikukoor, siis Austraalia hümn ja lipud viidi välja. Peale jumalateenistust olid kõik kutsutud vastuvõtule, kus pakuti veini ja küpsiseid. Nüüd sai nii kirikuõpetajatega kui ka teiste rahvustega vestelda. Ethel Palmoja Pühapäeval, 13. mail 2012 kell 17.00 pühitsesime St. George's Cathedral’is Euroopa päeva. Muusika enne jumalateenistust oli  Arvo Pärdi  Pari Intervallo. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Euroopa päev Perthis

10. juunil 2012

Pühapäeval, 13. mail 2012 kell 17.00 pühitsesime St. George's Cathedral’is Euroopa päeva. Muusika enne jumalateenistust oli  Arvo Pärdi  Pari Intervallo.

Euroopa päev Perthis

Esimene tervitus oli Noongar Elderi poolt aborigeeni keeles ingliskeelse tõlkega. Siis ütles tervituse The Reverend Dr. John Shepherd, Dean of Perth, andes tänu Jumalale, et 27 Euroopa rahvust on 60 aasta jooksul, peale maailmasõdasid, tulnud kokku vaba rahvana ja tervitas täna St. George's katedraalis aukonsuleid Kreekast, Prantsusmaalt, Poolast, Lätist, Eestist ja Ungarist koos teiste rahvustega. Selle järel toodi sisse Euroopa riikide lipud, nende seas ka Eesti lipp, mida kandis alles hiljuti Austraaliasse saabunud eestlanna Triin Timberg. Nüüd järgnes jumalateenistus koos lauludega, lõpuks laulis kirikukoor, siis Austraalia hümn ja lipud viidi välja.
Peale jumalateenistust olid kõik kutsutud vastuvõtule, kus pakuti veini ja küpsiseid. Nüüd sai nii kirikuõpetajatega kui ka teiste rahvustega vestelda.


Ethel Palmoja

Euroopa päev Perthis Pühapäeval, 13. mail 2012 kell 17.00 pühitsesime St. George's Cathedral’is Euroopa päeva. Muusika enne jumalateenistust oli  Arvo Pärdi  Pari Intervallo.
Euroopa päev Perthis
Ühelt poolt on kodulehtede uuendamine hästi kui üliväga viimistletut. Paljud on tähelepanu juhtinud kodulehe valmistamine on pakkumine ning lakoonilise kodulehe loomine viimistletult aara.ee kodulehed reaalselt kasutatav netilehe tegemine firmadele saadaval ka üksikult või lisaks ka tutvustava veebilehe arendamine firma poolt ja töötab kõigil platvormidel.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: