MK ja SES: Kaardimaksed nüüdsest teretulnud

Meie Kodu tellijad, eriti väljaspool Austraaliat elavad, on juba ammu soovinud krediitkaardiga tasumise võimalust. Alates möödunud nädalast on neil selleks võimalus, sest Sydney Eesti Selts sai Westpac panga kaudu endale soodustingimustel kaardimaksete terminali (EFTPOS), mida nad olid juba kaua oodanud.

Sydney Eesti Seltsi esimehe Aivo Takise sõnul on uue võimaluse praktiline tähendus palju suurem, kui esmapilgul tundub. "Võimalus kaardimakseid vastu võtta on suur samm edasi, kuna tänapäeva inimesel ei ole aega iga pisimakse pärast tshekki postitama ega internetipanka sisse logima hakata", ütles Takis. "See uus võimalus mõjutab otseselt kolme sihtgruppi. Esiteks Meie Kodu tellijad, kes saavad nüüd tasuda krediitkaardiga, sh ka paindlike osamaksetena. Teiseks SES liikmed, kes saavad nüüd oma aastamaksud tasuda kaardiga, sh ka automaatse püsikorraldusena. Ja kolmandaks kõik Eesti Maja kliendid, kes saavad ürituste piletid või müügilolevaid kaupu osta kaardiga, või siis baaris söökide ja jookide eest kaardiga tasuda. Kohapeal makstes on võimalus kasutada lisaks Visale ja Mastercardile ka kõiki deebetkaarte, kusjuures mingit miinimum-ostusummat meil ei ole."   Lisaks neile kolmele on Takise sõnul kaudselt ka kõigil teistel Austraalia Eesti organisatsioonidel nüüdsest võimalus kaardimakseid kasutada Sydney Eesti Seltsi kaudu. Kõik seltsid, liidud, fondid ja kooperatiivid, kes korjavad oma liikmetelt aastamaksusid ja/või annetusi, võivad nüüd soovi korral võtta makseid Visa ja Mastercardiga, kasutades selleks "Estonian Cultural Centre" nime kandvat kaupmehekontot. See tähendab, et raha laekub kõigepealt SES pangakontole ja sealt omakorda edasi vastava organisatsiooni pangakontole. "Kuna meie teenustasu on väga väike, siis kulud on nii tehes isegi väiksemad, kui tshekkide kasutamisel", toonitas SES esimees. Ühe huvitava fakti tõi Takis veel välja. Nimelt saab Sydney Eesti Maja baarist nüüd ka sularaha välja võtta oma kaardi pealt. Siiani oli lähim rahaautomaat (ATM) lähedalasuvas Iiri Pubis, kuid seal tuli väljavõetud summale teenustasu $2 otsa. Nüüd saab kohapeal Eesti Majas mugavalt sularaha välja võtta (sõltuvalt selle olemasolust kassas) ja teenustasu on vaid $1. Kasutame siis seda võimalust julgesti! Meie Kodu tellijad, eriti väljaspool Austraaliat elavad, on juba ammu soovinud krediitkaardiga tasumise võimalust. Alates möödunud nädalast on neil selleks võimalus, sest Sydney Eesti Selts sai Westpac panga kaudu endale soodustingimustel kaardimaksete terminali (EFTPOS), mida nad olid juba kaua oodanud. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

MK ja SES: Kaardimaksed nüüdsest teretulnud

Meie Kodu 7. juunil 2012

Meie Kodu tellijad, eriti väljaspool Austraaliat elavad, on juba ammu
soovinud krediitkaardiga tasumise võimalust. Alates möödunud nädalast on neil selleks võimalus, sest Sydney Eesti Selts sai Westpac panga kaudu endale soodustingimustel kaardimaksete terminali (EFTPOS), mida nad olid juba kaua oodanud.

Sydney Eesti Seltsi esimehe Aivo Takise sõnul on uue võimaluse
praktiline tähendus palju suurem, kui esmapilgul tundub. "Võimalus
kaardimakseid vastu võtta on suur samm edasi, kuna tänapäeva inimesel ei ole aega iga pisimakse pärast tshekki postitama ega internetipanka sisse logima hakata", ütles Takis. "See uus võimalus mõjutab otseselt kolme sihtgruppi. Esiteks Meie Kodu tellijad, kes saavad nüüd tasuda krediitkaardiga, sh ka paindlike osamaksetena. Teiseks SES liikmed, kes saavad nüüd oma aastamaksud tasuda kaardiga, sh ka automaatse püsikorraldusena. Ja kolmandaks kõik Eesti Maja kliendid, kes saavad ürituste piletid või müügilolevaid kaupu osta kaardiga, või siis baaris söökide ja jookide eest kaardiga tasuda. Kohapeal makstes on võimalus kasutada lisaks Visale ja Mastercardile ka kõiki deebetkaarte, kusjuures mingit miinimum-ostusummat meil ei ole."

 

Lisaks neile kolmele on Takise sõnul kaudselt ka kõigil teistel
Austraalia Eesti organisatsioonidel nüüdsest võimalus kaardimakseid
kasutada Sydney Eesti Seltsi kaudu. Kõik seltsid, liidud, fondid ja
kooperatiivid, kes korjavad oma liikmetelt aastamaksusid ja/või
annetusi, võivad nüüd soovi korral võtta makseid Visa ja Mastercardiga, kasutades selleks "Estonian Cultural Centre" nime kandvat kaupmehekontot. See tähendab, et raha laekub kõigepealt SES pangakontole ja sealt omakorda edasi vastava organisatsiooni pangakontole. "Kuna meie teenustasu on väga väike, siis kulud on nii tehes isegi väiksemad, kui tshekkide kasutamisel", toonitas SES esimees.

Ühe huvitava fakti tõi Takis veel välja. Nimelt saab Sydney Eesti Maja
baarist nüüd ka sularaha välja võtta oma kaardi pealt. Siiani oli lähim
rahaautomaat (ATM) lähedalasuvas Iiri Pubis, kuid seal tuli väljavõetud summale teenustasu $2 otsa. Nüüd saab kohapeal Eesti Majas mugavalt sularaha välja võtta (sõltuvalt selle olemasolust kassas) ja teenustasu on vaid $1. Kasutame siis seda võimalust julgesti!

MK ja SES: Kaardimaksed nüüdsest teretulnud Meie Kodu tellijad, eriti väljaspool Austraaliat elavad, on juba ammu soovinud krediitkaardiga tasumise võimalust. Alates möödunud nädalast on neil selleks võimalus, sest Sydney Eesti Selts sai Westpac panga kaudu endale soodustingimustel kaardimaksete terminali (EFTPOS), mida nad olid juba kaua oodanud.
MK ja SES: Kaardimaksed nüüdsest teretulnud
Üks mu sõber soovitas ülevaatliku kodulehe valmistamine hästi siis oli keerukas leida. Professionaalse suhtumisega veebilehtede valmistamine optimeeritult ega pole kivisse raiutud sisukalt tutvustava veebilehtede loomine kaasaegselt lihtsa kodulehe valmistus mida tasuks lihtsa veebilehtede loomine hästi tellimiseks kasutada mis on kodulehtede arendamine kui uuele ettevõttele.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: