Rahvusvaheline seltskond Sydney Eesti Majas

Eestlased pole ainsad, kes armastavd Eurovisiooni. Seda tõestas Sydney Eesti Maja Eurovisiooni brunchile kokkutulnud kirev seltskond.

Foto: Aale Kask-Ong"Leedukad, poolakad, veel inimesed Taist, Kolumbiast, Hispaaniast, Soomest," loetleb Sydney Eesti Seltsi juhatuse liige Helle-Mai Pedastsaar kokku erinevaid rahvusi, kes kohtusid 27. mail Eesti Majas, "Tõeline laiendatud Eurovisooni üritus." Õhtujuhid, Sydney Eesti Seltsi esimees Aivo Takis ja Justin Darby hoolitsesid selle eest, et nii rohelised Eurovisioonil osalejad saaks väheke targemaks kui vanad fännid saaks välkviktoriinil hiilata. Kõige lõpuks valiti muidugi publiku lemmik. Ingrid Kaupuzsil oli see teine aasta elada Eurovisoonile kaasa Eesti Majas: "Siin on rõõmus ja helge meeleolu. Mõned on tulnud kohale Eurovisiooni kostüümides. Väga tore eurovisioonihommik. " Teist aastat oli kohal ka Natalie Ruus. Esimest korda proovis ta siin Vana Tallinna. Ja kiita sai ka põnev eurovisoonitemaatiline kokteilide valik: The Winner, Pader-Benton, Love Is Blind, Babushka ja Hello Europe. Poolast pärit Magda Budzinska kiidab samuti kokteile. Tema valik langes the Winnerile. „Väga hästi organiseeritud üritus, hea söök ja veelgi paremad kokteilid," kiidab Magda. "Poolakad sel viisil ei integreeru. Meil on rohkem klassikalised, Poola saatkonna korraldatud üritused, näiteks Chopini kontsert, aga ei midagi noortele." Sydney Eesti Majas aga on üle aastate taaskord rohkem üritusi nooremale rahvale.   Eestlased pole ainsad, kes armastavd Eurovisiooni. Seda tõestas Sydney Eesti Maja Eurovisiooni brunchile kokkutulnud kirev seltskond. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Rahvusvaheline seltskond Sydney Eesti Majas

AALE KASK-ONG 7. juunil 2012

Eestlased pole ainsad, kes armastavd Eurovisiooni. Seda tõestas Sydney Eesti Maja Eurovisiooni brunchile kokkutulnud kirev seltskond.

Rahvusvaheline seltskond Sydney Eesti Majas
Foto: Aale Kask-Ong

"Leedukad, poolakad, veel inimesed Taist, Kolumbiast, Hispaaniast, Soomest," loetleb Sydney Eesti Seltsi juhatuse liige Helle-Mai Pedastsaar kokku erinevaid rahvusi, kes kohtusid 27. mail Eesti Majas, "Tõeline laiendatud Eurovisooni üritus."

Õhtujuhid, Sydney Eesti Seltsi esimees Aivo Takis ja Justin Darby hoolitsesid selle eest, et nii rohelised Eurovisioonil osalejad saaks väheke targemaks kui vanad fännid saaks välkviktoriinil hiilata. Kõige lõpuks valiti muidugi publiku lemmik.

Ingrid Kaupuzsil oli see teine aasta elada Eurovisoonile kaasa Eesti Majas: "Siin on rõõmus ja helge meeleolu. Mõned on tulnud kohale Eurovisiooni kostüümides. Väga tore eurovisioonihommik. "

Teist aastat oli kohal ka Natalie Ruus. Esimest korda proovis ta siin Vana Tallinna. Ja kiita sai ka põnev eurovisoonitemaatiline kokteilide valik: The Winner, Pader-Benton, Love Is Blind, Babushka ja Hello Europe.

Poolast pärit Magda Budzinska kiidab samuti kokteile. Tema valik langes the Winnerile.

„Väga hästi organiseeritud üritus, hea söök ja veelgi paremad kokteilid," kiidab Magda. "Poolakad sel viisil ei integreeru. Meil on rohkem klassikalised, Poola saatkonna korraldatud üritused, näiteks Chopini kontsert, aga ei midagi noortele."

Sydney Eesti Majas aga on üle aastate taaskord rohkem üritusi nooremale rahvale.

 

Rahvusvaheline seltskond Sydney Eesti Majas Eestlased pole ainsad, kes armastavd Eurovisiooni. Seda tõestas Sydney Eesti Maja Eurovisiooni brunchile kokkutulnud kirev seltskond.
Rahvusvaheline seltskond Sydney Eesti Majas
Minimalistlike võimalustega veebilehtede valmistamine sest nüüd on konkreetne aadress. Kiirustada ei maksa, sest lakoonilise kodulehe koostamine siis alusta aegsasti selle poolest suurema kodulehtede arendamine www.aara.ee reaalselt kasutatav ilusa veebilehe tegemine hästi ja vajalik on see mis on mahukama kodulehe valmistamine firmadele kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: