Südamlik emadepäeva tähistamine Sydney Eesti Majas

Krüsanteemiõied ootasid iga ema laupäeval, 12. mail Sydney Eesti Majas. Lilleõie rinda panek on Austraalia tava, aga emadepäeva aktus ise oli ood eesti kultuurile.

Rahvatantsurühma "Virmalised" juurdekasv. Foto: Imbi Semmelweis Emadepäeva kõne pidas Sydney Eesti Seltsi juhatuse liige ja rahvatantsurühma „Virmalised" pikaaegne juht Madis Alvre. Üles astusid lauluansambel "Lõke" ja rahvatantsurühm "Virmalised". Rahvatantsu vihtumas oli seekord näha õige noori, kes Kati Koreneffi käe all alles esimesi tantsusamme omandavad. Veelgi pisematest mudilastest rääkis Triin Pehk. Sydneys tegutseb juba pool aastat Mudilasring. Ühe lapsevanemana tutvustas ta mudilasringi tegevust lähemalt.   Hiljem nägi publik osasid mudilasringi lapsi laval, kus Tiina Jaaniste näitas, mida tehakse mudilasringis ja kuidas läbi liigutustega laulude õpivad aasta-paarised eesti keelt. Tõsi küll, enamikule mudilasringi lastele oli see pealelõunase uinaku aeg ja täisesindatusega seekord hiilata ei saadud. Kõige tublimad olid aga Ella Scott ja Kristjan Semmelweis. Mõlemad tantsisid ühes "Virmalistega". Ella ei peljanud lugeda Heiki Vilepi luulet ja Kristjan mängis pilli. Aktusele pani punkti ühislaul "Ema süda", mida saatis klaveril Paul Kadak.   Aga kõigi noorte emade näod lõid eriti särama kui leidsid kõrvalruumist Sydney Eesti Seltsi poolse võileiva-ja koogilaua. Kadri Stamose, Tiina Alvre ja Imbi Semmelweise võileivad ja küpsetised olid tõepoolest gurmeeauhinda väärt! Krüsanteemiõied ootasid iga ema laupäeval, 12. mail Sydney Eesti Majas. Lilleõie rinda panek on Austraalia tava, aga emadepäeva aktus ise oli ood eesti kultuurile. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Südamlik emadepäeva tähistamine Sydney Eesti Majas

AALE KASK-ONG 28. mail 2012

Krüsanteemiõied ootasid iga ema laupäeval, 12. mail Sydney Eesti Majas. Lilleõie rinda panek on Austraalia tava, aga emadepäeva aktus ise oli ood eesti kultuurile.

Südamlik emadepäeva tähistamine Sydney Eesti Majas
Rahvatantsurühma "Virmalised" juurdekasv. Foto: Imbi Semmelweis

Emadepäeva kõne pidas Sydney Eesti Seltsi juhatuse liige ja rahvatantsurühma „Virmalised" pikaaegne juht Madis Alvre. Üles astusid lauluansambel "Lõke" ja rahvatantsurühm "Virmalised". Rahvatantsu vihtumas oli seekord näha õige noori, kes Kati Koreneffi käe all alles esimesi tantsusamme omandavad.

Veelgi pisematest mudilastest rääkis Triin Pehk. Sydneys tegutseb juba pool aastat Mudilasring. Ühe lapsevanemana tutvustas ta mudilasringi tegevust lähemalt.

 

Hiljem nägi publik osasid mudilasringi lapsi laval, kus Tiina Jaaniste näitas, mida tehakse mudilasringis ja kuidas läbi liigutustega laulude õpivad aasta-paarised eesti keelt. Tõsi küll, enamikule mudilasringi lastele oli see pealelõunase uinaku aeg ja täisesindatusega seekord hiilata ei saadud.

Kõige tublimad olid aga Ella Scott ja Kristjan Semmelweis. Mõlemad tantsisid ühes "Virmalistega". Ella ei peljanud lugeda Heiki Vilepi luulet ja Kristjan mängis pilli.

Aktusele pani punkti ühislaul "Ema süda", mida saatis klaveril Paul Kadak.

 

Aga kõigi noorte emade näod lõid eriti särama kui leidsid kõrvalruumist Sydney Eesti Seltsi poolse võileiva-ja koogilaua. Kadri Stamose, Tiina Alvre ja Imbi Semmelweise võileivad ja küpsetised olid tõepoolest gurmeeauhinda väärt!

Südamlik emadepäeva tähistamine Sydney Eesti Majas Krüsanteemiõied ootasid iga ema laupäeval, 12. mail Sydney Eesti Majas. Lilleõie rinda panek on Austraalia tava, aga emadepäeva aktus ise oli ood eesti kultuurile.
Südamlik emadepäeva tähistamine Sydney Eesti Majas
Paljud tuttavad on soovitanud veebilehtede uuendamine sisukalt sest kvaliteet maksab. Teadlikult võttes on tulemuslik kodulehtede valmistamine optimeeritult peaks olema kättesaadav sisukuse poolest veebilehe valmistamine tehniliselt Aara disainibüroo miks mitte vaadata blogi webilehe tegemine kvaliteetselt saadaval ka üksikult ning kui on fotodega veebilehe koostamine kui vaja tegusat nõu.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: