Välisminister Urmas Paet kohtus Eestit Põhja-Ameerikas esindavate aukonsulitega

Välisminister Urmas Paet ütles New Yorgis kohtumisel Eestit esindavate aukonsulitega Põhja-Ameerikas, et tänu aukonsulitele saavad Eesti kodanikud Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Mehhikos kergemini kätte konsulaarabi ja konsulaarteenuseid.

Samuti on palju abi poliitika-, majandus-, kultuuri-, haridus- ja teiste oluliste valdkondade edendamisel, märkis Paet. Samuti on hea meel pidevalt laieneva aukonsulite võrgustiku üle, lisas ta. Viimane Eesti aukonsulaat Ameerika Ühendriikides avati New Orleansis.   Välisminister kõneles New Yorgis aukonsulitega ka viimastest arengutest Eestis ja Eesti välispoliitikas. Välisministeeriumi välismajanduspoliitika ja arengukoostööküsimuste asekantsler Väino Reinart tutvustas aukonsulitele Eesti äri- ja kultuuridiplomaatia suundi ning plaane. Välisministeeriumi konsulaarosakonna peadirektor Rasmus Lumi kõneles telesilla vahendusel konsulaartööst.   Aukonsulid tutvustasid oma seniseid kogemusi aukonsulitena, samuti arutati, kuidas paremini Eesti kultuuri, kaupu ja teenuseid Põhja-Ameerikas tutvustada.   Eestil on aukonsulid Ameerika Ühendriikides Los Angeleses, Phoenixis, Chicagos, Atlantas, Charlestonis, Portsmouthis, Seattle'is, Lincolnis, New Orleansis ja Houstonis ning Mehhikos. Kanadas on Eestil aukonsulid Torontos, Vancouveris, Montréalis, Calgarys, Halifaxis ja Quebecis.   Fotod: http://tinyurl.com/73h5kke   VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS Välisminister Urmas Paet ütles New Yorgis kohtumisel Eestit esindavate aukonsulitega Põhja-Ameerikas, et tänu aukonsulitele saavad Eesti kodanikud Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Mehhikos kergemini kätte konsulaarabi ja konsulaarteenuseid. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Välisminister Urmas Paet kohtus Eestit Põhja-Ameerikas esindavate aukonsulitega

21. mail 2012

Välisminister Urmas Paet ütles New Yorgis kohtumisel Eestit esindavate aukonsulitega Põhja-Ameerikas, et tänu aukonsulitele saavad Eesti kodanikud Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Mehhikos kergemini kätte konsulaarabi ja konsulaarteenuseid.

Samuti on palju abi poliitika-, majandus-, kultuuri-, haridus- ja teiste oluliste valdkondade edendamisel, märkis Paet. Samuti on hea meel pidevalt laieneva aukonsulite võrgustiku üle, lisas ta. Viimane Eesti aukonsulaat Ameerika Ühendriikides avati New Orleansis.

 

Välisminister kõneles New Yorgis aukonsulitega ka viimastest arengutest Eestis ja Eesti välispoliitikas.

Välisministeeriumi välismajanduspoliitika ja arengukoostööküsimuste asekantsler Väino Reinart tutvustas aukonsulitele Eesti äri- ja kultuuridiplomaatia suundi ning plaane. Välisministeeriumi konsulaarosakonna peadirektor Rasmus Lumi kõneles telesilla vahendusel konsulaartööst.

 

Aukonsulid tutvustasid oma seniseid kogemusi aukonsulitena, samuti arutati, kuidas paremini Eesti kultuuri, kaupu ja teenuseid Põhja-Ameerikas tutvustada.

 

Eestil on aukonsulid Ameerika Ühendriikides Los Angeleses, Phoenixis, Chicagos, Atlantas, Charlestonis, Portsmouthis, Seattle'is, Lincolnis, New Orleansis ja Houstonis ning Mehhikos. Kanadas on Eestil aukonsulid Torontos, Vancouveris, Montréalis, Calgarys, Halifaxis ja Quebecis.

 

Fotod: http://tinyurl.com/73h5kke

 

VÄLISMINISTEERIUMI PRESSITALITUS

Välisminister Urmas Paet kohtus Eestit Põhja-Ameerikas esindavate aukonsulitega Välisminister Urmas Paet ütles New Yorgis kohtumisel Eestit esindavate aukonsulitega Põhja-Ameerikas, et tänu aukonsulitele saavad Eesti kodanikud Ameerika Ühendriikides, Kanadas ja Mehhikos kergemini kätte konsulaarabi ja konsulaarteenuseid.
Välisminister Urmas Paet kohtus Eestit Põhja-Ameerikas esindavate aukonsulitega
Ühel mu kaastöötajal on mõjus veebilehe arendamine mille puhul saaks kvaliteeti hinnata. Miks mitte asuda tekstilise veebilehtede valmistus samavõrd tähtis nagu visiitkaartki lepingud tutvustava kodulehe valmistamine kaasaegselt sisuturundus miks mitte vaadata mahukama veebilehe valmistus kui ka, miks mitte ka ülevaatliku kodulehe valmistamine kiiresti väga hea pakkumine.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: