Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/content/40/6796540/html/meiekodu/index.php:2) in /home/content/40/6796540/html/meiekodu/index.php on line 22

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/content/40/6796540/html/meiekodu/index.php:2) in /home/content/40/6796540/html/meiekodu/index.php on line 22
27. – 31. detsembril 2018 toimusid Sydney’s järjekordsed Eesti Päevad

27. – 31. detsembril 2018 toimusid Sydney’s järjekordsed Eesti Päevad

27. – 31. detsembril 2018 peeti Sydney’s Austraalias juba 27. korda Eesti Päevi. Kuna seekordsed Eesti Päevad langesid kokku ka EV100 aastaga, siis oli festival suurejoonelisem kui kunagi varem.

Eesti Päevade juhtkond avagalal. Vasakult: Aet Madison, Riin Rodenberg, Elina Laansalu, Liisa Pobul. Foto: Delmar Koks Programm oli tihe, laienedes viiele päe-vale ja sisaldas kunsti- ja käsitöönäitust "Lõngad, mis meid seovad", teatrietendust "Kratimäng" osades Katrin Pärn ja Karol Kuntsel, filmi "Paha Lugu", koos re¾issöör Andres Maimiku kommentaaridega, Rahvapidu, spordipäeva, lastepidu, luuleteatrit jne. Kontserte andsid armastatud eesti artistid Tanel Padar ja bänd, NOËP ja La La Ladies, kes võeti publiku poolt väga soojalt vastu ja kes said nüüd hulganisti fänne juurde ka maakera kuklapoolelt. Festivali pidulikud galaõhtud – avapidu ja aastavahetuse ball – olid mõlemad ülipopulaarsed ning kõik piletid müüdi üsna kiiresti välja. Eesti Päevad leidsid kajastust ka kohalikus meedias. Näiteks Austraalia riiklik ABC raadio oli Rahvapeol kohal ja tegi üritusest reportaazi. Samuti ei jäänud märkamata eesti artistide esinemised Austraalias ka Eesti meedial. Oleme eriti uhked, et Eesti Päevad said tunnustuse EV100 poolt ja ava-galal andis EV100 suursündmuste juht Margus Kasterpalu üle ka vastava metallist tahvli, mis kinnitatakse Eesti maja seinale Sydneys. Eesti Päevade korraldusmeeskond on väga tänulik kõikidele osalejatele ja esinejatele, sponsoritele Aerotravel ja Eesti-Austraalia kaubanduskoda (EACCI) ning kõigile toetajatele, kes tegid selle ürituse nii meeldejäävaks. 27. – 31. detsembril 2018 peeti Sydney’s Austraalias juba 27. korda Eesti Päevi. Kuna seekordsed Eesti Päevad langesid kokku ka EV100 aastaga, siis oli festival suurejoonelisem kui kunagi varem. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

27. – 31. detsembril 2018 toimusid Sydney’s järjekordsed Eesti Päevad

Liisa Pobul 15. jaan. 2019

27. – 31. detsembril 2018 peeti Sydney’s Austraalias juba 27. korda Eesti Päevi. Kuna seekordsed Eesti Päevad langesid kokku ka EV100 aastaga, siis oli festival suurejoonelisem kui kunagi varem.

27. – 31. detsembril 2018 toimusid Sydney’s  järjekordsed Eesti Päevad
Eesti Päevade juhtkond avagalal. Vasakult: Aet Madison, Riin Rodenberg, Elina Laansalu, Liisa Pobul. Foto: Delmar Koks

Programm oli tihe, laienedes viiele päe-vale ja sisaldas kunsti- ja käsitöönäitust "Lõngad, mis meid seovad", teatrietendust "Kratimäng" osades Katrin Pärn ja Karol Kuntsel, filmi "Paha Lugu", koos re¾issöör Andres Maimiku kommentaaridega, Rahvapidu, spordipäeva, lastepidu, luuleteatrit jne.

Kontserte andsid armastatud eesti artistid Tanel Padar ja bänd, NOËP ja La La Ladies, kes võeti publiku poolt väga soojalt vastu ja kes said nüüd hulganisti fänne juurde ka maakera kuklapoolelt.

Festivali pidulikud galaõhtud – avapidu ja aastavahetuse ball – olid mõlemad ülipopulaarsed ning kõik piletid müüdi üsna kiiresti välja.

Eesti Päevad leidsid kajastust ka kohalikus meedias. Näiteks Austraalia riiklik ABC raadio oli Rahvapeol kohal ja tegi üritusest reportaazi. Samuti ei jäänud märkamata eesti artistide esinemised Austraalias ka Eesti meedial.

Oleme eriti uhked, et Eesti Päevad said tunnustuse EV100 poolt ja ava-galal andis EV100 suursündmuste juht Margus Kasterpalu üle ka vastava metallist tahvli, mis kinnitatakse Eesti maja seinale Sydneys.

Eesti Päevade korraldusmeeskond on väga tänulik kõikidele osalejatele ja esinejatele, sponsoritele Aerotravel ja Eesti-Austraalia kaubanduskoda (EACCI) ning kõigile toetajatele, kes tegid selle ürituse nii meeldejäävaks.

27. – 31. detsembril 2018 toimusid Sydney’s järjekordsed Eesti Päevad 27. – 31. detsembril 2018 peeti Sydney’s Austraalias juba 27. korda Eesti Päevi. Kuna seekordsed Eesti Päevad langesid kokku ka EV100 aastaga, siis oli festival suurejoonelisem kui kunagi varem.
27. – 31. detsembril 2018 toimusid Sydney’s  järjekordsed Eesti Päevad
Pühendunud tegija arusaadava kodulehtede tegemine kvaliteetselt mis pakub eelist. Olen alatasa täheldanud lihtsustatud veebilehtede tegemine optimeeritult võiks hea välja näha selleks postitan siia lihtsa kodulehe valmistamine sisukalt algne tekst selle kaudu saab lähemalt lugeda klubi kodulehe tegemine optimeeritult ja vajalik on see soodsa veebilehe valmistamine asjatundjatelt sealsamas on palju näiteid seal on põhjalikumalt kirjeldatud testitud kodulehtede uuendamine kiiresti väga hea pakkumine. kodulehtede valmistamine kiiresti kui vaja tegusat nõu.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu