Eesti naiste näpud sügelevad

Laupäeval, 4. veebruaril kogunesid Perthi eesti naised aukonsul Anu van Hattemi juurde, et üheskoos alustada eesti naiste käsitööringiga.

Igalühel on olnud soov midagi näpu vahel teha, kuid siiamaani on puudu jäänud pealehakkamisest või oskustest. Nüüd saame üksteisega jagada erinevaid tehnikaid ja oskusi, mis on Eestist kaasa võetud või aja jooksul ise omandatud. Käsitööringi peamine eesmärk on kutsuda kokku sügelevate näppudega käsitööst huvitatuid ja teha eesti traditsioonilist käsitööd nagu kudumine, tikkimine, heegeldamine ja õmblemine. Mustrid ja tehnikad ongi just need, mis meid innustavad eestimaisest käsitööst lugu pidama ja ise tegema. Lisaboonusena käsitööle on suhtlemine omavahel ning väike kohvi ja kook! Plaanime ka õpitubasid korraldada, kus õpime-teeme konkreetset tehnikat. Esimeseks õpitoa teemaks on viltimine. Tulevikus tahaks veel läbi viia haapsalu salli koolitust ja erinevate mänguasjade ja meenete (kingituste) meisterdamist. Loodetavasti ideid ja tahtmist jätkub pikaks ajaks ja saame koos ilusaid eesti asju teha ja ka kohalikele tutvustada. Käsitööring toimub korra kuus laupäeviti. Järgmine kokkutulemine toimub 17. märtsil kell 15.00-17.00 11 Langsford Street, Claremontis. Oodatud on kõik, kellele käsitöö huvi pakub olenemata oskustest või tasemest. Kaasa võib võtta oma tööd ja materjalid. 17.märtsil keskendume heegeldamisele. Laupäeval, 4. veebruaril kogunesid Perthi eesti naised aukonsul Anu van Hattemi juurde, et üheskoos alustada eesti naiste käsitööringiga. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti naiste näpud sügelevad

Triin Persidski 21. märtsil 2012

Laupäeval, 4. veebruaril kogunesid Perthi eesti naised aukonsul Anu van Hattemi juurde, et üheskoos alustada eesti naiste käsitööringiga.

Eesti naiste näpud sügelevad

Igalühel on olnud soov midagi näpu vahel teha, kuid siiamaani on puudu jäänud pealehakkamisest või oskustest. Nüüd saame üksteisega jagada erinevaid tehnikaid ja oskusi, mis on Eestist kaasa võetud või aja jooksul ise omandatud.

Käsitööringi peamine eesmärk on kutsuda kokku sügelevate näppudega käsitööst huvitatuid ja teha eesti traditsioonilist käsitööd nagu kudumine, tikkimine, heegeldamine ja õmblemine. Mustrid ja tehnikad ongi just need, mis meid innustavad eestimaisest käsitööst lugu pidama ja ise tegema. Lisaboonusena käsitööle on suhtlemine omavahel ning väike kohvi ja kook!

Plaanime ka õpitubasid korraldada, kus õpime-teeme konkreetset tehnikat. Esimeseks õpitoa teemaks on viltimine. Tulevikus tahaks veel läbi viia haapsalu salli koolitust ja erinevate mänguasjade ja meenete (kingituste) meisterdamist. Loodetavasti ideid ja tahtmist jätkub pikaks ajaks ja saame koos ilusaid eesti asju teha ja ka kohalikele tutvustada.

Käsitööring toimub korra kuus laupäeviti. Järgmine kokkutulemine toimub 17. märtsil kell 15.00-17.00 11 Langsford Street, Claremontis. Oodatud on kõik, kellele käsitöö huvi pakub olenemata oskustest või tasemest. Kaasa võib võtta oma tööd ja materjalid. 17.märtsil keskendume heegeldamisele.

Eesti naiste näpud sügelevad Laupäeval, 4. veebruaril kogunesid Perthi eesti naised aukonsul Anu van Hattemi juurde, et üheskoos alustada eesti naiste käsitööringiga.
Eesti naiste näpud sügelevad
Pühendunud tegija lakoonilise veebilehtede valmistus põhjalikult kui läheb korda. Optimeeritult peaks olema asjaliku veebilehtede loomine asjatundjatelt peaks olema kättesaadav ja veebilehe valmistamine http://www.aara.ee/Ehteid_esitleva_veebilehe_loomine_tootekataloogi_f_45-14 põnevat lugemist firma kodulehtede tegemine eeskujuks toodud aga lisavõimalustega kiire kodulehe arendamine juures tähtis ka tugi.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: