Sydney Mudilasringis õpitakse läbi mängu eesti keelt

Kõige pisematel eestlastel on Sydneys oma ring - Mudilasring. Mõnikord on kohal koguni 15 eri vanuses mängulustilist last, kes läbi laulu-tantsu ja käelise tegevuse saavad harjutada eesti keelt.

Kuid mis on mudilasring ilma tõelise mänguta, kui programm läbi, kõhud täis, siis saavad lapsed ka kirikuaias ringi joosta ja peitust mängida. Kogu tegevus toimub sulaselges eesti keeles. Mudilasringi kooskäimised toimuvad igal teisel laupäeval, algusega kell 10 hommikul, 11 Waratah St., North Strathfield. Järgmised kohtumised on 3., 17. ja 31. märtsil. Läbivaks teemaks on aed ja kevadpühad. Kõik lapsed on väga teretulnud!  Foto: Nänsi Pahlberg Kõige pisematel eestlastel on Sydneys oma ring - Mudilasring. Mõnikord on kohal koguni 15 eri vanuses mängulustilist last, kes läbi laulu-tantsu ja käelise tegevuse saavad harjutada eesti keelt. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Sydney Mudilasringis õpitakse läbi mängu eesti keelt

AALE KASK-ONG 5. märtsil 2012

Kõige pisematel eestlastel on Sydneys oma ring - Mudilasring.
Mõnikord on kohal koguni 15 eri vanuses mängulustilist last, kes läbi laulu-tantsu ja käelise tegevuse saavad harjutada eesti keelt.

Kuid mis on mudilasring ilma tõelise mänguta, kui programm läbi, kõhud täis, siis saavad lapsed ka kirikuaias ringi joosta ja peitust mängida.

Kogu tegevus toimub sulaselges eesti keeles.

Mudilasringi kooskäimised toimuvad igal teisel laupäeval, algusega kell 10 hommikul, 11 Waratah St., North Strathfield.

Järgmised kohtumised on 3., 17. ja 31. märtsil. Läbivaks teemaks on aed ja kevadpühad. Kõik lapsed on väga teretulnud!
 

Sydney Mudilasringis õpitakse läbi mängu eesti keelt
Foto: Nänsi Pahlberg
Sydney Mudilasringis õpitakse läbi mängu eesti keelt Kõige pisematel eestlastel on Sydneys oma ring - Mudilasring. Mõnikord on kohal koguni 15 eri vanuses mängulustilist last, kes läbi laulu-tantsu ja käelise tegevuse saavad harjutada eesti keelt.
Sydney Mudilasringis õpitakse läbi mängu eesti keelt
Vaatasin kirjutist klubi kodulehe tegemine odavalt võib leida häid lahendusi. Olen alatasa täheldanud efektiivne veebilehtede tegemine on sisukuse poolest ning uue veebilehtede koostamine põhjalikult kodulehtede tegija aara.ee algupärase raamistikuga kodulehe uuendamine tehniliselt kui ka, sisukuse poolest organisatsioonile kodulehtede valmistus professionaalselt kui on asjatundlik.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: