MUDILASRING ALUSTAS TAAS

Möödunud aastal oktoobris Sydneys tegutsemist alustanud eestikeelne mudilasring otsustas ka käesoleval aastal koos käia. Kõigil on meeles veel kuu aega tagasi toimunud südamlik jõulupuu lastele, nende vanematele ja lähedastele.

Laupäeval, 14. jaanuaril kogunesid lastevanemad Jaani koguduse saali, et arutada Sydney Mudilasringi tulevikku.   Mõlemad, nii Sydney Eesti Selts kui ka EELK Jaani kogudus olid lahkesti nõus oma ruume andma laste kokkutulekuteks. Peale mõlema võimaluse plusside ja miinuste kaalumist otsustati siiski ka sel aastal regulaarseks tegevuseks nn. kirikusaali kasutada, peamiselt sealse lihtsama autoparkimise ja jaama läheduse pärast.   Mudilasringile valiti seekord juhatus: Marilin Ilp (juhataja), Kaisu Püvi, Tiina Jaaniste ja Aale Kask-Ong. Kuna lapsed on enamuses võrdlemisi noored, siis nende tegevus koosneb eelmise aasta eeskujul laulmisest, ring- ja muudest mängudest, juttude kuulamisest ja käsitööst, mille sihiks on laste eestikeelse sõnavara laiendamine ja selle kasutamise julgustamine. Üldiselt tegutsevad lapsed koos, kuid mõningateks tegevusteks, nagu tähtede ja lugema õppimiseks jagunetakse võimekohastesse rühmadesse.   Mudilasring töötab isetegevuslikul alusel. Tegevus viiakse läbi vabatahtlike lastevanemate poolt. Ühiskonnas leiduvad eestlastest õpetajad oleks väga teretulnud.   Mudilasringi kooskäimised toimuvad igal teisel laupäeval, algusega kell 10 hommikul, 11 Waratah St., North Strathfield. Esimene neist oli juba 21. jaanuaril, järgmine 4. veebruaril, jne. Kõik, kes on huvitatud oma lastele eestikeelse suhtlemisvõimaluse andmisest on oma lastega teretulnud! Tiiu Salasoo, sala[No SpaM]soo@ihug.com.au / 94363844Mudilased vanematega jõulupuul. Foto: Tiiu Salasoo Möödunud aastal oktoobris Sydneys tegutsemist alustanud eestikeelne mudilasring otsustas ka käesoleval aastal koos käia. Kõigil on meeles veel kuu aega tagasi toimunud südamlik jõulupuu lastele, nende vanematele ja lähedastele. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

MUDILASRING ALUSTAS TAAS

TIIU SALASOO 2. veebr. 2012

Möödunud aastal oktoobris Sydneys tegutsemist alustanud eestikeelne mudilasring otsustas ka käesoleval aastal koos käia. Kõigil on meeles veel kuu aega tagasi toimunud südamlik jõulupuu lastele, nende vanematele ja lähedastele.

Laupäeval, 14. jaanuaril kogunesid lastevanemad Jaani koguduse saali, et arutada Sydney Mudilasringi tulevikku.

 

Mõlemad, nii Sydney Eesti Selts kui ka EELK Jaani kogudus olid lahkesti nõus oma ruume andma laste kokkutulekuteks. Peale mõlema võimaluse plusside ja miinuste kaalumist otsustati siiski ka sel aastal regulaarseks tegevuseks nn. kirikusaali kasutada, peamiselt sealse lihtsama autoparkimise ja jaama läheduse pärast.

 

Mudilasringile valiti seekord juhatus: Marilin Ilp (juhataja), Kaisu Püvi, Tiina Jaaniste ja Aale Kask-Ong.

Kuna lapsed on enamuses võrdlemisi noored, siis nende tegevus koosneb eelmise aasta eeskujul laulmisest, ring- ja muudest mängudest, juttude kuulamisest ja käsitööst, mille sihiks on laste eestikeelse sõnavara laiendamine ja selle kasutamise julgustamine. Üldiselt tegutsevad lapsed koos, kuid mõningateks tegevusteks, nagu tähtede ja lugema õppimiseks jagunetakse võimekohastesse rühmadesse.

 

Mudilasring töötab isetegevuslikul alusel. Tegevus viiakse läbi vabatahtlike lastevanemate poolt. Ühiskonnas leiduvad eestlastest õpetajad oleks väga teretulnud.

 

Mudilasringi kooskäimised toimuvad igal teisel laupäeval, algusega kell 10 hommikul, 11 Waratah St., North Strathfield. Esimene neist oli juba 21. jaanuaril, järgmine 4. veebruaril, jne. Kõik, kes on huvitatud oma lastele eestikeelse suhtlemisvõimaluse andmisest on oma lastega teretulnud!

Tiiu Salasoo,

/ 94363844

MUDILASRING ALUSTAS TAAS
Mudilased vanematega jõulupuul. Foto: Tiiu Salasoo
MUDILASRING ALUSTAS TAAS Möödunud aastal oktoobris Sydneys tegutsemist alustanud eestikeelne mudilasring otsustas ka käesoleval aastal koos käia. Kõigil on meeles veel kuu aega tagasi toimunud südamlik jõulupuu lastele, nende vanematele ja lähedastele.
MUDILASRING ALUSTAS TAAS
Kui valminud tulemus on toodete veebilehe tegemine kaasaegselt laabumine õigeks ajaks. Samavõrd hoolikalt kavandatud hallatava veebilehe valmistamine kaasaegselt sama tähtis kui ajakiri kommentaar veebilehtede valmistamine kvaliteetselt veebilehe valmistamine sama lingi kaudu on saadaval arusaadava lehe tegemine mõnevõrra lähemalt samuti veebilehe uuendamine professionaalselt seda artiklit tasub lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: