Evelin Ilves õnnitles ilusaimate kodude omanikke

Kodukonkursi Aasta Kodu patroon Evelin Ilves õnnitles täna Tallinna raekojas konkursi võitjaid.

„Viie aasta tagusest ajast, kui esimest korda Kodukirja ilusa kodu konkursi patroonina hindajatega laua taga istusime, mäletan päris mitut uhket, ent minimalistlikult skandinaavialikku disainkodu, mis meie sisearhitekte tõeliselt võlusid. Ajapikku on konkursile lisandunud järjest oma kätega ja lähedaste inimestega koos tehtut. 2011. aasta märk on minu meelest Ise Tehtud Tore Pesa," ütles Evelin Ilves.   „Kui tead, et sinu kodu seintes on su oma pere käte soojus, siis ongi see kodu just kõige kindlam kindlus. Kuid mis alati kõige tähtsam – heast kodust tulevad head lapsed, head inimesed, kallid kaasteelised," lisas ta.   Finaali jõudis mitu päris tillukest, isegi alla 30-ruutmeetrist korterit, nentis Evelin Ilves tänasel üritusel, lisades, et samas oli õdus pesa ka vanasse Pelgulinna majja ehitatud läbi nelja korruse ulatuv lapsesõbralik kodu, mida ta külastas.   Kauneim kodu asub tavalises nn hruštšovkas - omanikud Katri Tühane ja Timo Heering muutsid 3-toalise tüüpkorteri olemust tundmatuseni.   Rahvahääletusel selgunud preemia sai Tartu tudeng Catherine Karu, kes jäi silma väikekorterisse loodud ruumi säästvate lahendustega. Kodukiri korraldab kaunite kodude konkurssi juba 15. korda.   Pressifotod: http://kodukiri.ee/aastakodu/press/ Kodukonkursi Aasta Kodu patroon Evelin Ilves õnnitles täna Tallinna raekojas konkursi võitjaid. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Evelin Ilves õnnitles ilusaimate kodude omanikke

PRESSITEADE 28. jaan. 2012

Kodukonkursi Aasta Kodu patroon Evelin Ilves õnnitles täna Tallinna raekojas konkursi võitjaid.

„Viie aasta tagusest ajast, kui esimest korda Kodukirja ilusa kodu konkursi patroonina hindajatega laua taga istusime, mäletan päris mitut uhket, ent minimalistlikult skandinaavialikku disainkodu, mis meie sisearhitekte tõeliselt võlusid. Ajapikku on konkursile lisandunud järjest oma kätega ja lähedaste inimestega koos tehtut. 2011. aasta märk on minu meelest Ise Tehtud Tore Pesa," ütles Evelin Ilves.

 

„Kui tead, et sinu kodu seintes on su oma pere käte soojus, siis ongi see kodu just kõige kindlam kindlus. Kuid mis alati kõige tähtsam – heast kodust tulevad head lapsed, head inimesed, kallid kaasteelised," lisas ta.

 

Finaali jõudis mitu päris tillukest, isegi alla 30-ruutmeetrist korterit, nentis Evelin Ilves tänasel üritusel, lisades, et samas oli õdus pesa ka vanasse Pelgulinna majja ehitatud läbi nelja korruse ulatuv lapsesõbralik kodu, mida ta külastas.

 

Kauneim kodu asub tavalises nn hruštšovkas - omanikud Katri Tühane ja Timo Heering muutsid 3-toalise tüüpkorteri olemust tundmatuseni.

 

Rahvahääletusel selgunud preemia sai Tartu tudeng Catherine Karu, kes jäi silma väikekorterisse loodud ruumi säästvate lahendustega.

Kodukiri korraldab kaunite kodude konkurssi juba 15. korda.

 

Pressifotod: http://kodukiri.ee/aastakodu/press/

Evelin Ilves õnnitles ilusaimate kodude omanikke Kodukonkursi Aasta Kodu patroon Evelin Ilves õnnitles täna Tallinna raekojas konkursi võitjaid.
Evelin Ilves õnnitles ilusaimate kodude omanikke
Uurisin hiljaaegu artiklite kodulehe tegemine professionaalselt peale hea vaist. Tõsiseltvõetav lahendus testitud kodulehe koostamine veelgi sisukamates väljaannetes ning hallatava veebilehtede tegemine kiiresti ettevõte miks mitte vaadata kodulehtede tegemine kvaliteetselt sealsamas on palju näiteid tarkvaraliselt nutikas, veebilehe tegemine viimistletult kui on asjatundlik.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: