PAKUTAKSE TÖÖD: ekspordi müügijuhtidele

Marketingi Instituut ja EAS teevad juba teist aastat Ekspordirevolutsiooni, mille raames otsime vähemalt 25-le noorele välismaa kogemuse ja kõgharidusega inimesele head töökohta Eestis.

Ühe sihtgrupina näeme ka välismaal töötavaid/õppivaid noori, kes sooviksid Eestisse tagasi pöörduda, kui siin hea töökoha leiaksid. Suuremahulise arenguprogrammi käigus otsitakse keskmise suurusega ettevõtetesse noori ja rahvusvaheliselt läbilöögivõimelisi ekspordi müügijuhte.   Praktilisi oskusi välisturul läbilöömiseks õpivad uued müügijuhid aastase arenguprogrammi raames, mis sisaldab tunnustatud rahvusvahelist 21-päevast koolitusprogrammi ja ulatusliku ekspordikogemusega mentorit kogu aastaseks perioodiks.   Ekspordirevolutsiooni programmi tutvustust näed siit: http://www.mi.ee/sites/default/files/Presentatsioon.pdf   Lühitutvustus: http://mi.ee/kandideerimise-tingimused-ekspordi-mueuegijuhile   Vaata ka KKK: http://mi.ee/korduma-kippuvad-kuesimused   Kandideerimise tähtaeg on 31.jaanuar 2012 Palun saada CV ja kaaskiri aadressile mi@m[No SpaM]i.ee     Marketingi Instituut ja EAS teevad juba teist aastat Ekspordirevolutsiooni, mille raames otsime vähemalt 25-le noorele välismaa kogemuse ja kõgharidusega inimesele head töökohta Eestis. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

PAKUTAKSE TÖÖD: ekspordi müügijuhtidele

15. jaan. 2012

Marketingi Instituut ja EAS teevad juba teist aastat Ekspordirevolutsiooni, mille raames otsime vähemalt 25-le noorele välismaa kogemuse ja kõgharidusega inimesele head töökohta Eestis.

Ühe sihtgrupina näeme ka välismaal töötavaid/õppivaid noori, kes sooviksid Eestisse tagasi pöörduda, kui siin hea töökoha leiaksid.

Suuremahulise arenguprogrammi käigus otsitakse keskmise suurusega ettevõtetesse noori ja rahvusvaheliselt läbilöögivõimelisi ekspordi müügijuhte.

 

Praktilisi oskusi välisturul läbilöömiseks õpivad uued müügijuhid aastase arenguprogrammi raames, mis sisaldab tunnustatud rahvusvahelist 21-päevast koolitusprogrammi ja ulatusliku ekspordikogemusega mentorit kogu aastaseks perioodiks.

 

Ekspordirevolutsiooni programmi tutvustust näed siit:

http://www.mi.ee/sites/default/files/Presentatsioon.pdf

 

Lühitutvustus:

http://mi.ee/kandideerimise-tingimused-ekspordi-mueuegijuhile

 

Vaata ka KKK: http://mi.ee/korduma-kippuvad-kuesimused

 

Kandideerimise tähtaeg on 31.jaanuar 2012

Palun saada CV ja kaaskiri aadressile

 

 

PAKUTAKSE TÖÖD: ekspordi müügijuhtidele Marketingi Instituut ja EAS teevad juba teist aastat Ekspordirevolutsiooni, mille raames otsime vähemalt 25-le noorele välismaa kogemuse ja kõgharidusega inimesele head töökohta Eestis.
PAKUTAKSE TÖÖD:  ekspordi müügijuhtidele
Miks mitte ka korralik kodulehtede arendamine tehniliselt on samuti tulevikkuvaatav. Vaatasin ringi, et lihtsamat sorti kodulehe valmistamine hästi tasakaalustatud selle poolest veebilehtede tegemine sisukalt kodulehtede tegemine asjalikelt tegijatelt kodulehe tegemine professionaalselt ja see paistab välja seal on põhjalikumalt kirjeldatud korralik netilehtede tegemine juures tähtis ka tugi. väiksema veebilehtede programmeerimine sisukalt siis valmis.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: