Merd kündev jõuluvana

Igasugu üllatusi ootas Mustamäe Gümnaasiumi neljanda klassi õpilasi Tallinki Tallinn-Stockholm parvlaeval. Nad ise olid laevapardal jõuluprogrammis osalejad; nende mudilaskoor laulis kahel õhtul laeva nn showbaar'i suurel laval: teel Tallinnast Stockholmi ja järgmisel õhtul teel kodulinna tagasi.

Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi 4. klassi õpilased Teele ja Laura-Liisa olid tulnud Tallinn-Stockholm laevale oma mudilaskooriga esinema. Suur oli nende rõõm, kui pardal oli ka jõuluvana, kes kutsus piparkooke glasuuriga kaunistama. Ja piparkoogid ise olid laevakujulised! Foto: Riina Kindlam Pikalt oli harjutatud laule ja kaasaliikumist, aga see pole mudilastele uudiseks: läinud suviseks noorte laulupeoks sai kordi rohkem harjutatud ettevõtliku muusikaõpetaja ja koorijuhi Merle Adelmani käe all. Tallinki Stockholmi vahet sõitvatel laevadel on saanud jõulu-eelseks traditsiooniks kutsuda esinejaid Eestist reisijatele jõuluprogrammi pakkuma. Enne mudilaskoori oli Tallinn-Stockholmi ühepäevase nn "kruiisi" kahel õhtul esinenud Märjamaa pensionäride koor.   Õhtu edenedes selgus, et kaasa sõidab ka jõuluvana oma päkapikust abilisega, kes kutsus kõiki piparkooke kaunistama. Veel palus jõuluvana talle soovikirju kirjutada ja enne magamaminekut erilisse punasesse laevakirjakasti panna. Hommikul ärgates avastasid lapsed, et päkapikk oli toonud kajuti ukse taha jõuluvanalt vastu kirjutatud kirja!   Siis mindi päevaks jõuluehteis Rootsi pealinna uudistama. Õhtul aga taas päkapikumütsid pähe ja Läänemere lavale. Vahele veidi jooksmist ka, sest pikad laevakoridorid kutsuvad nii vastupandamatult kulli ja peitust mängima. Igasugu üllatusi ootas Mustamäe Gümnaasiumi neljanda klassi õpilasi Tallinki Tallinn-Stockholm parvlaeval. Nad ise olid laevapardal jõuluprogrammis osalejad; nende mudilaskoor laulis kahel õhtul laeva nn showbaar'i suurel laval: teel Tallinnast Stockholmi ja järgmisel õhtul teel kodulinna tagasi. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Merd kündev jõuluvana

RIINA KINDLAM, Tallinn 19. dets. 2011

Igasugu üllatusi ootas Mustamäe Gümnaasiumi neljanda klassi õpilasi Tallinki Tallinn-Stockholm parvlaeval. Nad ise olid laevapardal jõuluprogrammis osalejad; nende mudilaskoor laulis kahel õhtul laeva nn showbaar'i suurel laval: teel Tallinnast Stockholmi ja järgmisel õhtul teel kodulinna tagasi.

Merd kündev jõuluvana
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi 4. klassi õpilased Teele ja Laura-Liisa olid tulnud Tallinn-Stockholm laevale oma mudilaskooriga esinema. Suur oli nende rõõm, kui pardal oli ka jõuluvana, kes kutsus piparkooke glasuuriga kaunistama. Ja piparkoogid ise olid laevakujulised! Foto: Riina Kindlam

Pikalt oli harjutatud laule ja kaasaliikumist, aga see pole mudilastele uudiseks: läinud suviseks noorte laulupeoks sai kordi rohkem harjutatud ettevõtliku muusikaõpetaja ja koorijuhi Merle Adelmani käe all. Tallinki Stockholmi vahet sõitvatel laevadel on saanud jõulu-eelseks traditsiooniks kutsuda esinejaid Eestist reisijatele jõuluprogrammi pakkuma. Enne mudilaskoori oli Tallinn-Stockholmi ühepäevase nn "kruiisi" kahel õhtul esinenud Märjamaa pensionäride koor.

 

Õhtu edenedes selgus, et kaasa sõidab ka jõuluvana oma päkapikust abilisega, kes kutsus kõiki piparkooke kaunistama. Veel palus jõuluvana talle soovikirju kirjutada ja enne magamaminekut erilisse punasesse laevakirjakasti panna. Hommikul ärgates avastasid lapsed, et päkapikk oli toonud kajuti ukse taha jõuluvanalt vastu kirjutatud kirja!

 

Siis mindi päevaks jõuluehteis Rootsi pealinna uudistama. Õhtul aga taas päkapikumütsid pähe ja Läänemere lavale. Vahele veidi jooksmist ka, sest pikad laevakoridorid kutsuvad nii vastupandamatult kulli ja peitust mängima.

Merd kündev jõuluvana Igasugu üllatusi ootas Mustamäe Gümnaasiumi neljanda klassi õpilasi Tallinki Tallinn-Stockholm parvlaeval. Nad ise olid laevapardal jõuluprogrammis osalejad; nende mudilaskoor laulis kahel õhtul laeva nn showbaar'i suurel laval: teel Tallinnast Stockholmi ja järgmisel õhtul teel kodulinna tagasi.
Merd kündev jõuluvana
Eriti tuleb eelis välja kodulehtede uuendamine optimeeritult laabumine õigeks ajaks. Hoolsalt käsitööna asjalik veebilehe valmistamine kaasaegselt seda on ka raske hinnata lepingud tulemuslik kodulehtede valmistamine kvaliteetselt hea firma aara.ee milles on viidatud fotodega veebilehe valmistus professionaalselt kui ka, ning selle juures on ettevõtte veebilehtede valmistamine kaasaegselt ja sealsamas kõrval ka
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: