Maailma tippgrillijad Perthis

Kõik sai alguse ühest lihtsast mõttest aprillikuus, et mis oleks kui.... ... ja pool aastakest hiljem siin nad siis olidki – International BBQ Team – eesti kuulsaim grillmeister Enn Tobreluts, ameeriklane ja hetkel Inglismaal elav, mitmekordne BBQ Grand Champion Dr Sweetsmoke (kodanikunimega Al Harris) ning inglane Andy Annat, kes toitlustanud lausa kuninganna kaheksakümnendal juubelil.

E crew kutsus mehed Austraaliasse, et koos nendega läbi viia International BBQ Show 5.novembril. Show toimus Edgecombe Brothers winerys Swan Valleys, kohe Perthi külje all, osalejaid oli kokku ligi 125 inimest. Tegemist oli esimese omataolise üritusega Austraalias ning suuresti pani õla alla ka Austraalia Grilliliit eesotsas Chris Girvan-Browniga.   Viie tunni jooksul valmis kaheteistkümnel grillil suures koguses kõikmõeldavat grilltoitu – sea-, lamba-, looma-, känguru-, kanaliha, lisaks muidugi ka kana, lõhe, juurviljad, grillitud leivad, juustud ning isegi Yorkshire puding.   Söömise kõrvale jagasid grillmeistrid muidugi ka ohtrasti tarkusi – kuidas valida grilli, sütt, kuidas lõigata liha, kuidas maitsestada, kuidas küpsetada otse sütel jne jne.   Rahule jäid kõik – osalejad, winery, E crew ja ka grillimeistrid ise. Peale nädalast puhkust Margaret Riveris ja Rottnesti saarel, oli aeg taaskord tööd teha – sedakorda kesklinnas toimuval World Of Food Festivalil. Tegemist rahvusvahelise toidufestivaliga, kus oli kokku esindatud 15 riiki, sealhulgas siis ka Eesti.   Et ikka eriti suurelt silma paista, lükkasime vardasse terve sea ning ei pidanud kahetsema – järjekord lookles letitaga terve ürituse jooksul. No kellele siis proffide küpsetatud sealiha ei maitseks. Jagasime ka väga palju Eestit tutvustavaid infovoldikuid ning tegime igati reklaami meie kaunile kodumaale. Väga kordaläinud üritus, kus loodetavasti on võimalus ka järgmisel aastal osaleda.   Kahe nädala jooksul avanes võimalus luua väga palju uusi tutvusi ning ka eelolevaks aastaks on meil koos Austraalia grilliliidu ning International BBQ Teamiga palju uusi plaane. We will make it happen!!!   Detsembris (9 ja 16) osaleb E crew üritusel Illuminates Festival of Christmas Perth Cultural Centris ning 10.detsembril korraldame aukonsul Anu Van Hattemi aias suure eestlaste jõulupeo. Lisainfo: http://oznetstudio.com.au/eesti/ Kõik sai alguse ühest lihtsast mõttest aprillikuus, et mis oleks kui.... ... ja pool aastakest hiljem siin nad siis olidki – International BBQ Team – eesti kuulsaim grillmeister Enn Tobreluts, ameeriklane ja hetkel Inglismaal elav, mitmekordne BBQ Grand Champion Dr Sweetsmoke (kodanikunimega Al Harris) ning inglane Andy Annat, kes toitlustanud lausa kuninganna kaheksakümnendal juubelil. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Maailma tippgrillijad Perthis

Triin-Liis Härma

Kõik sai alguse ühest lihtsast mõttest aprillikuus, et mis oleks kui....
... ja pool aastakest hiljem siin nad siis olidki – International BBQ Team – eesti kuulsaim grillmeister Enn Tobreluts, ameeriklane ja hetkel Inglismaal elav, mitmekordne BBQ Grand Champion Dr Sweetsmoke (kodanikunimega Al Harris) ning inglane Andy Annat, kes toitlustanud lausa kuninganna kaheksakümnendal juubelil.

E crew kutsus mehed Austraaliasse, et koos nendega läbi viia International BBQ Show 5.novembril. Show toimus Edgecombe Brothers winerys Swan Valleys, kohe Perthi külje all, osalejaid oli kokku ligi 125 inimest. Tegemist oli esimese omataolise üritusega Austraalias ning suuresti pani õla alla ka Austraalia Grilliliit eesotsas Chris Girvan-Browniga.

 

Viie tunni jooksul valmis kaheteistkümnel grillil suures koguses kõikmõeldavat grilltoitu – sea-, lamba-, looma-, känguru-, kanaliha, lisaks muidugi ka kana, lõhe, juurviljad, grillitud leivad, juustud ning isegi Yorkshire puding.

 

Söömise kõrvale jagasid grillmeistrid muidugi ka ohtrasti tarkusi – kuidas valida grilli, sütt, kuidas lõigata liha, kuidas maitsestada, kuidas küpsetada otse sütel jne jne.

 

Rahule jäid kõik – osalejad, winery, E crew ja ka grillimeistrid ise.

Peale nädalast puhkust Margaret Riveris ja Rottnesti saarel, oli aeg taaskord tööd teha – sedakorda kesklinnas toimuval World Of Food Festivalil. Tegemist rahvusvahelise toidufestivaliga, kus oli kokku esindatud 15 riiki, sealhulgas siis ka Eesti.

 

Et ikka eriti suurelt silma paista, lükkasime vardasse terve sea ning ei pidanud kahetsema – järjekord lookles letitaga terve ürituse jooksul. No kellele siis proffide küpsetatud sealiha ei maitseks. Jagasime ka väga palju Eestit tutvustavaid infovoldikuid ning tegime igati reklaami meie kaunile kodumaale. Väga kordaläinud üritus, kus loodetavasti on võimalus ka järgmisel aastal osaleda.

 

Kahe nädala jooksul avanes võimalus luua väga palju uusi tutvusi ning ka eelolevaks aastaks on meil koos Austraalia grilliliidu ning International BBQ Teamiga palju uusi plaane. We will make it happen!!!

 

Detsembris (9 ja 16) osaleb E crew üritusel Illuminates Festival of Christmas Perth Cultural Centris ning 10.detsembril korraldame aukonsul Anu Van Hattemi aias suure eestlaste jõulupeo. Lisainfo: http://oznetstudio.com.au/eesti/

Maailma tippgrillijad Perthis
Maailma tippgrillijad Perthis Kõik sai alguse ühest lihtsast mõttest aprillikuus, et mis oleks kui.... ... ja pool aastakest hiljem siin nad siis olidki – International BBQ Team – eesti kuulsaim grillmeister Enn Tobreluts, ameeriklane ja hetkel Inglismaal elav, mitmekordne BBQ Grand Champion Dr Sweetsmoke (kodanikunimega Al Harris) ning inglane Andy Annat, kes toitlustanud lausa kuninganna kaheksakümnendal juubelil.
Maailma tippgrillijad Perthis
Olen ammu otsinud toimetatava webilehe tegemine viimistletult mainimas ühte valdkonda. Minu arvates on kodulehe valmistamine optimeeritult poolest konkurentsis esile põnevalt testitud veebilehtede valmistus content marketing terviklik lähenemine veebilehtede valmistamine uudse lahendusega miks mitte ka mugava veebilehtede valmistamine firmadele siis on tulemus mitmeks aastaks.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: