Edukalt tagasi Austraaliast

International BBQ Team on edukalt tagasi Lääne Austraaliast, kus üheskoos väliseestlastega said teoks mitmed BBQ üritused. Reisi sihtpunkt oli Perth, kus Edgecombe Brothers Winery's toimus 05. novembril Rahvusvaheline BBQ Show.

13. novembril võeti osa ka World of Food Festivalist, Perthi kesklinnas Government House Gardens´is. Lisaks külastati erinevaid veinimõisaid, BBQ restorane ja -poode, Rottnesti saart ja paljusid muid põnevaid kohti.   International BBQ Team'i kuuluvad Eesti Grilliliidu üks asutajatest, BBQ koolitaja ja cateringide korraldaja Enn Tobreluts ning Mr Andy Annat ja Dr Sweetsmoke (kodanikunimega Al Harris) Inglismaalt. Dr Sweetsmoke on arvukalt auhindu võitnud BBQ meister, kes on pärit grillimise kodumaalt Ameerikast. Mr Andy Annat seevastu Inglismaa üks kuulsaimaid BBQ meistreid, kes on viinud läbi BBQ-Cateringi isegi Inglismaa kuninganna 80. sünnipäeva pidustustel.   Loe edasi International BBQ Team on edukalt tagasi Lääne Austraaliast, kus üheskoos väliseestlastega said teoks mitmed BBQ üritused. Reisi sihtpunkt oli Perth, kus Edgecombe Brothers Winery's toimus 05. novembril Rahvusvaheline BBQ Show. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Edukalt tagasi Austraaliast

26. nov. 2011

International BBQ Team on edukalt tagasi Lääne Austraaliast, kus üheskoos väliseestlastega said teoks mitmed BBQ üritused. Reisi sihtpunkt oli Perth, kus Edgecombe Brothers Winery's toimus 05. novembril Rahvusvaheline BBQ Show.

13. novembril võeti osa ka World of Food Festivalist, Perthi kesklinnas Government House Gardens´is. Lisaks külastati erinevaid veinimõisaid, BBQ restorane ja -poode, Rottnesti saart ja paljusid muid põnevaid kohti.

 

International BBQ Team'i kuuluvad Eesti Grilliliidu üks asutajatest, BBQ koolitaja ja cateringide korraldaja Enn Tobreluts ning Mr Andy Annat ja Dr Sweetsmoke (kodanikunimega Al Harris) Inglismaalt. Dr Sweetsmoke on arvukalt auhindu võitnud BBQ meister, kes on pärit grillimise kodumaalt Ameerikast. Mr Andy Annat seevastu Inglismaa üks kuulsaimaid BBQ meistreid, kes on viinud läbi BBQ-Cateringi isegi Inglismaa kuninganna 80. sünnipäeva pidustustel.

 

Loe edasi

Edukalt tagasi Austraaliast International BBQ Team on edukalt tagasi Lääne Austraaliast, kus üheskoos väliseestlastega said teoks mitmed BBQ üritused. Reisi sihtpunkt oli Perth, kus Edgecombe Brothers Winery's toimus 05. novembril Rahvusvaheline BBQ Show.
Edukalt tagasi Austraaliast
Üks mu sõber soovitas lihtne kodulehtede tegemine sest nende puhul on parem hinnata. Miks mitte asuda testitud kodulehtede valmistamine hästi tasakaalustatud vahedalt hea veebilehe arendamine mõistlikult terviklikult www.aara.ee asjalikelt tegijatelt veebilehe tegemine ja paljude aspektide poolest miks mitte ka kodulehtede koostamine professionaalselt on samavõrd kasutajasõbralik.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: