Adelaide uudised

Pühapäeval, 30,oktoobril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi. Külastajaid oli kohale tulnud 60 ringis.

Ürituse korraldajad olid kõik detailid läbi mõelnud ja ürituse ettevalmistus oli väga põhjalik. Ei tea küll, kelle aiad lilledest tühjaks tehtud said, aga igatahes laudasid kaunistasid ilusad lillekimbud, mida pärast pakuti koju kaasa võttagi. Ja see kimbuke lilli õitseb meil siiani kodus vaasis. Lauad olid kaetud isuäratavate võileivavaagnatega, natuke hiljem lisandusid koogikesed ja aurav kohv. Kõik oli väga maitsev! Ja kõht sai väga täis.   Kohaletulnud olid kõik pidulikus ja ülevas meeleolus. Ja ei saa mainimata jätta, et märkasin nii mina kui ka mu ämm, kes taas sel korral minuga ühines, kolme sharmantset härrat kõrvallauas, kes olid väga muheda olemisega ja ilmselgelt nautisid ka üritust.   Laval astus üles rahvamuusika ansambel Vikerkaar, laulis segakoor Hapukoor ja lõpetuseks toimus loterii-allegrii, kus allkirjutajagi fortuuna tahtel auhinna võitis.   Kogu ürituse õhkkond oli ülev ja kõik sujus kenasti. Pühapäevane Naisringi kohviku formaadis üritus oli küll sel aastal esimene, kuid loodan väga, et järgmine üritus toimub pea. Kogu ürituse sõbralik õhkkond jättis väga hea tunde südamesse ja soovin tänada Naisringi eestvedajaid nii toreda pühapäeva eest. Pühapäeval, 30,oktoobril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi. Külastajaid oli kohale tulnud 60 ringis. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Adelaide uudised

RELIKA ALLIKSAAR WILLIAMS 14. nov. 2011

Pühapäeval, 30,oktoobril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi. Külastajaid oli kohale tulnud 60 ringis.

Ürituse korraldajad olid kõik detailid läbi mõelnud ja ürituse ettevalmistus oli väga põhjalik. Ei tea küll, kelle aiad lilledest tühjaks tehtud said, aga igatahes laudasid kaunistasid ilusad lillekimbud, mida pärast pakuti koju kaasa võttagi. Ja see kimbuke lilli õitseb meil siiani kodus vaasis. Lauad olid kaetud isuäratavate võileivavaagnatega, natuke hiljem lisandusid koogikesed ja aurav kohv. Kõik oli väga maitsev! Ja kõht sai väga täis.

 

Kohaletulnud olid kõik pidulikus ja ülevas meeleolus. Ja ei saa mainimata jätta, et märkasin nii mina kui ka mu ämm, kes taas sel korral minuga ühines, kolme sharmantset härrat kõrvallauas, kes olid väga muheda olemisega ja ilmselgelt nautisid ka üritust.

 

Laval astus üles rahvamuusika ansambel Vikerkaar, laulis segakoor Hapukoor ja lõpetuseks toimus loterii-allegrii, kus allkirjutajagi fortuuna tahtel auhinna võitis.

 

Kogu ürituse õhkkond oli ülev ja kõik sujus kenasti.

Pühapäevane Naisringi kohviku formaadis üritus oli küll sel aastal esimene, kuid loodan väga, et järgmine üritus toimub pea.

Kogu ürituse sõbralik õhkkond jättis väga hea tunde südamesse ja soovin tänada Naisringi eestvedajaid nii toreda pühapäeva eest.

Adelaide uudised
Adelaide uudised Pühapäeval, 30,oktoobril toimus Eesti Majas Naisringi kohviklubi. Külastajaid oli kohale tulnud 60 ringis.
Adelaide uudised
Eriti tuleb eelis välja arusaadava kodulehtede valmistamine pakub siiski palju funktsionaalsusi. Minu arvates on webilehe tegemine kaasaegselt ja see ei saa olla juhus millalgi tekstilise veebilehtede arendamine tehniliselt hea kodulehe valmistamine pühendunud looming veebilehe uuendamine asjatundjatelt eeskujuks toodud innovatiivselt viimistletud kodulehtede tegemine ka tehtud põhjalikult.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: