Lugupeetud lapsevanemad !

Austraalias on päris palju hiljuti saabunud eestlasi. Mõnedel neist on lapsed. Ka Teil.

Mõned lapsevanemad on hakanud mõtlema oma laste eesti keele oskuse säilitamise või parendamise peale, et lapsed saaks vanavanematest aru. Kõige parem viis selleks on keele kuulmine ja kasutamine. Selleks on vaja luua lastele võimalusi. Proovime siis midagi korraldada.   Kui Te peaksite soovima oma lapse osavõttu regulaarsest eestikeelsest mängu- või õpiringist, siis olete palutud laupäeval, 29. oktoobril, kell 11 algavale koosolekule koguduse kirikusaalis, 11 Waratah St., North Strathfield (jaama lähedal), et arutada millal ja kus sellist ringi korraldada.   Kui Te peaksite tundma teisi lastega peresid, palun kutsuge neid ka sinna. Kes ei saa tulla, võib mulle kirjutada sala[No SpaM]soo@ihug.com.au või helistada 02 9436 3844.   Tervitades, Tiiu Salasoo, Austraalia Eesti Seltside Liidu eesti keele õpingute koordineerija Austraalias on päris palju hiljuti saabunud eestlasi. Mõnedel neist on lapsed. Ka Teil. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Lugupeetud lapsevanemad !

20. okt. 2011

Austraalias on päris palju hiljuti saabunud eestlasi. Mõnedel neist on lapsed. Ka Teil.

Mõned lapsevanemad on hakanud mõtlema oma laste eesti keele oskuse säilitamise või parendamise peale, et lapsed saaks vanavanematest aru. Kõige parem viis selleks on keele kuulmine ja kasutamine. Selleks on vaja luua lastele võimalusi. Proovime siis midagi korraldada.

 

Kui Te peaksite soovima oma lapse osavõttu regulaarsest eestikeelsest mängu- või õpiringist, siis olete palutud laupäeval, 29. oktoobril, kell 11 algavale koosolekule koguduse kirikusaalis, 11 Waratah St., North Strathfield (jaama lähedal), et arutada millal ja kus sellist ringi korraldada.

 

Kui Te peaksite tundma teisi lastega peresid, palun kutsuge neid ka sinna. Kes ei saa tulla, võib mulle kirjutada või helistada 02 9436 3844.

 

Tervitades,

Tiiu Salasoo,

Austraalia Eesti Seltside Liidu eesti keele õpingute koordineerija

Lugupeetud lapsevanemad ! Austraalias on päris palju hiljuti saabunud eestlasi. Mõnedel neist on lapsed. Ka Teil.
Lugupeetud lapsevanemad !
Lugesin ühte lehte, millel oli veebilehtede valmistamine optimeeritult kohta ja nüüd leidsin. Optimeeritult peaks olema klubi kodulehtede uuendamine mõistlikult tasub leida usaldusväärne partner kommentaar kodulehtede valmistamine optimeeritult aara.ee disainerid mis pakub põnevat kodulehtede valmistamine kaasaegselt ja paljude aspektide poolest uuendustele avatud efektiivse kodulehtede loomine professionaalselt siis on tulemus mitmeks aastaks.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: