OTSITAKSE EESTIKEELSE RAADIOSAATE JUHTI

Mitmed on tundnud puudust eestikeelsest raadiosaatest, mis sel talvel Austraalias järsku lõpetati.

Tookordsele järelpärimistele vastati SBS-st, et oktoobris kuulutatakse välja eestikeelse raadiosaate juhtiv-produtsendi ametikoht. Nüüd ongi see toimunud, nagu allpool lugeda võib.   Oleks hea, kui meie ühiskonnas leiduks inimesi, kes oleks võimelised ja sooviks seda pooleajaga kohta täita ja eestikeelsed saated jälle käima paneks. Meil on veel küllaltki palju vanemaid inimesi, kes kas silmanägemise halvenemise pärast või muudel põhjustel eestikeelset saadet meeleldi kuulaks. Samuti oleks heas eesti keeles eestiainelist saadet kasulik kuulata eesti keele õpilastel, keda praegu juba peaaegu igas suuremas eestlaste keskuses on. Sajad siin ajutiselt viibivad noored ehk kuulaks ka meeleldi kodumaad meenutavat saadet. Ja kõigile oleks kasulik kuulda kiireloomulisi kohalikke uudiseid eestlaste kokkutulekutest ja sündmustest.   Töökirjeldus ja valiku kriteeriumid on saadaval aadressidel : http://jobs.sbs.com.au/   http://jobs.sbs.com.au/page.php?pageID=160&windowUID=0&AdvertID=129804   Teadet lugedes selgub, et peamisteks kvalifikatsioonideks on hea eesti ja inglise keele oskus, kohaliku eesti ühiskonna ja nende vajaduste tundmine, ajakirjanduslikud kogemused ning SBS-i ja riiklike nõudmiste teadmine. Kõikide kriteeriumite täitmine pole kerge, mis tähendab, et kandidaat peab nendes küsimustes end põhjalikult ette valmistama. Soovikorral võin informatsiooniotsimisel proovida aidata.   Tiiu Salasoo Mitmed on tundnud puudust eestikeelsest raadiosaatest, mis sel talvel Austraalias järsku lõpetati. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list
TULE MEIE KODU DIGILEHE TELLIJAKS!

Kolmapäevane leht on PDF faili kujul Sinu emaili postkastis juba esmaspäeval. Aastane tellimus ainult $55.00.

Vaata lähemalt hinnakiri, tellimine ja maksmine.

OTSITAKSE EESTIKEELSE RAADIOSAATE JUHTI

18. okt. 2011

Mitmed on tundnud puudust eestikeelsest raadiosaatest, mis sel talvel Austraalias järsku lõpetati.

Tookordsele järelpärimistele vastati SBS-st, et oktoobris kuulutatakse välja eestikeelse raadiosaate juhtiv-produtsendi ametikoht. Nüüd ongi see toimunud, nagu allpool lugeda võib.

 

Oleks hea, kui meie ühiskonnas leiduks inimesi, kes oleks võimelised ja sooviks seda pooleajaga kohta täita ja eestikeelsed saated jälle käima paneks. Meil on veel küllaltki palju vanemaid inimesi, kes kas silmanägemise halvenemise pärast või muudel põhjustel eestikeelset saadet meeleldi kuulaks. Samuti oleks heas eesti keeles eestiainelist saadet kasulik kuulata eesti keele õpilastel, keda praegu juba peaaegu igas suuremas eestlaste keskuses on. Sajad siin ajutiselt viibivad noored ehk kuulaks ka meeleldi kodumaad meenutavat saadet. Ja kõigile oleks kasulik kuulda kiireloomulisi kohalikke uudiseid eestlaste kokkutulekutest ja sündmustest.

 

Töökirjeldus ja valiku kriteeriumid on saadaval aadressidel :

http://jobs.sbs.com.au/

 

http://jobs.sbs.com.au/page.php?pageID=160&windowUID=0&AdvertID=129804

 

Teadet lugedes selgub, et peamisteks kvalifikatsioonideks on hea eesti ja inglise keele oskus, kohaliku eesti ühiskonna ja nende vajaduste tundmine, ajakirjanduslikud kogemused ning SBS-i ja riiklike nõudmiste teadmine. Kõikide kriteeriumite täitmine pole kerge, mis tähendab, et kandidaat peab nendes küsimustes end põhjalikult ette valmistama. Soovikorral võin informatsiooniotsimisel proovida aidata.

 

Tiiu Salasoo

OTSITAKSE EESTIKEELSE RAADIOSAATE JUHTI Mitmed on tundnud puudust eestikeelsest raadiosaatest, mis sel talvel Austraalias järsku lõpetati.
OTSITAKSE EESTIKEELSE RAADIOSAATE JUHTI
Lugesin ühte lehte, millel oli efektiivse veebilehe koostamine siis oli keerukas leida. Olen alatasa täheldanud mugava kodulehe valmistamine suudab pakkuda ja kodulehtede tegemine hästi www.aara.ee mida tasuks tekstilise kodulehe tegemine ja on parem tellida tohutult edasiarendatud ettevõtte kodulehe valmistus ja garantiiga.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: