OSALE KONKURSIL „Elust uuel kodumaal“!

Võõramaa libedal jääl oli palju raskem ennast püsti ajada kui kodukandi tuttaval pinnal (Erich Maria Remarque, “Triumfikaar”).

Rahvusvaheline Migratsiooniorganisatsioon (IOM) kutsub üles kõiki sõltumata vanusest osalema võistlusel „Elust uuel kodumaal".   Oodatud on tõsielulised lood, uurimustööd ja intervjuud eestimaalaste elust väljaspool Eestit või siis elust Eestis kui uuel kodumaal. Konkursi eesmärgiks on jäädvustada Eestist põgenenud inimeste tõestisündinud lood ning teistest kultuuridest pärit inimeste teekond Eestisse. Lood ja uurimustööd on oodatud neljapäeva, 10. novembrini 2011.   Teema: oodatud on reaalsed põgenemist ja pagulust kajastavad lood. Näidisteemad on järgmised: Memme Eestist põgenemine (lapselapse intervjuu või uurimustöö vanaema jutu/kirjade põhjal) Kanadas lõimumise lugu (Eesti pagulase jutustus Kanadas uue elu alustamisest) Eesti – minu uus kodumaa (valgevene pagulase Eesti ühiskonda sulandumise lugu).   ®anr ja formaat: osalejad võivad kirjutada eluloolisi esseesid, intervjueerida või kirjutada uurimustöid - oluline, et keskne roll oleks põgenenud/paguluses elava inimese tunnete, mõtete ning kogemuste kajastamisel. Ka loo formaat ei ole tähtis – võib saata käsikirjalisi ja/või pildimaterjaliga lugusid nii paberkandjal kui ka meili teel.   Osalejad: oodatud on nii eesti-, vene- kui ka inglisekeelsed kirjutised igas vanuses põgenikelt, pagulastelt, immigrantidelt ning nende intervjueerijatelt.   Tulemused: Võistluse tulemused selguvad detsembris ning parimad tööd avaldatakse kogumikuna.   Tähtaeg: Tööd on oodatud 10. novembrini 2011.a märksõnaga „KONKURSS „Elust uuel kodumaal"" aadressile spir[No SpaM]as@iom.int või postiaadressil: IOM Tallinn Jõe 9/Ahtri 12 10151 Tallinn   Palun lisage enda võistlustööle järgmised andmed: ees- ja perenimi, vanus, e-posti aadress ja aadress. Info: Täpsustavad küsimused palume saata meiliaadressile spir[No SpaM]as@iom.int Võistlus korraldatakse Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni projekti „Avalikkuse teadlikkuse ja sallivuse tõstmine Eestis: Põgenikud, pagulased ja immigrandid" (PAREM) raames ning seda kaasrahastavad Euroopa Liit Euroopa Pagulasfondi kaudu ja Eesti Vabariigi Siseministeerium. Võõramaa libedal jääl oli palju raskem ennast püsti ajada kui kodukandi tuttaval pinnal (Erich Maria Remarque, “Triumfikaar”). suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

OSALE KONKURSIL „Elust uuel kodumaal“!

18. okt. 2011

Võõramaa libedal jääl oli palju raskem ennast püsti ajada kui kodukandi tuttaval pinnal (Erich Maria Remarque, “Triumfikaar”).

Rahvusvaheline Migratsiooniorganisatsioon (IOM) kutsub üles kõiki sõltumata vanusest osalema võistlusel „Elust uuel kodumaal".

 

Oodatud on tõsielulised lood, uurimustööd ja intervjuud eestimaalaste elust väljaspool Eestit või siis elust Eestis kui uuel kodumaal. Konkursi eesmärgiks on jäädvustada Eestist põgenenud inimeste tõestisündinud lood ning teistest kultuuridest pärit inimeste teekond Eestisse. Lood ja uurimustööd on oodatud neljapäeva, 10. novembrini 2011.

 

Teema: oodatud on reaalsed põgenemist ja pagulust kajastavad lood. Näidisteemad on järgmised:

Memme Eestist põgenemine (lapselapse intervjuu või uurimustöö vanaema jutu/kirjade põhjal)

Kanadas lõimumise lugu (Eesti pagulase jutustus Kanadas uue elu alustamisest)

Eesti – minu uus kodumaa (valgevene pagulase Eesti ühiskonda sulandumise lugu).

 

®anr ja formaat: osalejad võivad kirjutada eluloolisi esseesid, intervjueerida või kirjutada uurimustöid - oluline, et keskne roll oleks põgenenud/paguluses elava inimese tunnete, mõtete ning kogemuste kajastamisel. Ka loo formaat ei ole tähtis – võib saata käsikirjalisi ja/või pildimaterjaliga lugusid nii paberkandjal kui ka meili teel.

 

Osalejad: oodatud on nii eesti-, vene- kui ka inglisekeelsed kirjutised igas vanuses põgenikelt, pagulastelt, immigrantidelt ning nende intervjueerijatelt.

 

Tulemused:

Võistluse tulemused selguvad detsembris ning parimad tööd avaldatakse kogumikuna.

 

Tähtaeg:

Tööd on oodatud 10. novembrini 2011.a märksõnaga „KONKURSS „Elust uuel kodumaal"" aadressile või postiaadressil:

IOM Tallinn

Jõe 9/Ahtri 12

10151 Tallinn

 

Palun lisage enda võistlustööle järgmised andmed: ees- ja perenimi, vanus, e-posti aadress ja aadress.

Info:

Täpsustavad küsimused palume saata meiliaadressile

Võistlus korraldatakse Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni projekti „Avalikkuse teadlikkuse ja sallivuse tõstmine Eestis: Põgenikud, pagulased ja immigrandid" (PAREM) raames ning seda kaasrahastavad Euroopa Liit Euroopa Pagulasfondi kaudu ja Eesti Vabariigi Siseministeerium.

OSALE KONKURSIL „Elust uuel kodumaal“! Võõramaa libedal jääl oli palju raskem ennast püsti ajada kui kodukandi tuttaval pinnal (Erich Maria Remarque, “Triumfikaar”).
OSALE KONKURSIL „Elust uuel kodumaal“!
Uurisin hiljaaegu uus kodulehe valmistamine kui läheb korda. Samavõrd hoolikalt kavandatud organisatsioonile veebilehe koostamine professionaalselt sama tähtis kui ajakiri aga ka artiklite veebilehe loomine põhjalikult suurem tekst põnevat lugemist veebilehtede koostamine mille poolest juhul kui veebilehe valmistamine firmadele kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: