1. E crew - kes me oleme?

E crew on 5 eestlast, keda seob kirg hea kodumaise toidu, grillimise ning Eesti tavade ja tähtpäevade vastu. Kõike seda püüame ka oma korraldatud üritustega edasi anda.

Lisaks osaleme pidevalt erinevatel festivalidel, kus meie eesmärgiks on tutvustada Eesti toitu ja kultuuri ka laiemale avalikkusele. Meie kodulehelt leiab informatsiooni nii juba toimunud kui ka veel eesseisvate ürituste kohta Perthis. Lisaks saab tellida omale rukkileiba ja makspasteeti või kutsuda meid hoopiski oma järgmisele üritusele toitlustust korraldama/grillima.   Soov valmistada liha korralikul söegrillil oli meil lausa niivõrd suur, et ehitasime endale ise õige suure grilli, millega teid nüüd oma üritustel rõõmustada saame!   E crew on ABBQA (Australian BBQ Association) ja Eesti Grilliliidu liige! Loodame Sind kohata juba järgmisel üritusel! http://oznetstudio.com.au/eesti/ E crew   2. Kuidas kütusepaagist grilli ehitada? http://www.grillfest.ee/portal/uudised/2-maailm/440-uudis-maailmast-austraalia-bbq-ahi-kytusepaagist.html   3. Jõuluks verivorsti? Jõulud on peagi ukse ees ning on aeg hakata selleks valmistuma!!! Nüüdsest saab lisaks rukkileivale ja pasteedile tellida ka väga maitsvat verivorsti – hind ainult $3/vorst!!! Vorstid on külmutatud ning neid saab hoida sügavkülmas kuni Jõulu õhtusöögini!!! Tellimiseks saada email: ecre[No SpaM]w11@gmail.com E crew on 5 eestlast, keda seob kirg hea kodumaise toidu, grillimise ning Eesti tavade ja tähtpäevade vastu. Kõike seda püüame ka oma korraldatud üritustega edasi anda. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

1. E crew - kes me oleme?

Triin-Liis Härma 16. nov. 2011

E crew on 5 eestlast, keda seob kirg hea kodumaise toidu, grillimise ning Eesti tavade ja tähtpäevade vastu. Kõike seda püüame ka oma korraldatud üritustega edasi anda.

Lisaks osaleme pidevalt erinevatel festivalidel, kus meie eesmärgiks on tutvustada Eesti toitu ja kultuuri ka laiemale avalikkusele.
Meie kodulehelt leiab informatsiooni nii juba toimunud kui ka veel eesseisvate ürituste kohta Perthis. Lisaks saab tellida omale rukkileiba ja makspasteeti või kutsuda meid hoopiski oma järgmisele üritusele toitlustust korraldama/grillima.

 

Soov valmistada liha korralikul söegrillil oli meil lausa niivõrd suur, et ehitasime endale ise õige suure grilli, millega teid nüüd oma üritustel rõõmustada saame!

 

E crew on ABBQA (Australian BBQ Association) ja Eesti Grilliliidu liige!

Loodame Sind kohata juba järgmisel üritusel!

http://oznetstudio.com.au/eesti/

E crew

 

2. Kuidas kütusepaagist grilli ehitada?

http://www.grillfest.ee/portal/uudised/2-maailm/440-uudis-maailmast-austraalia-bbq-ahi-kytusepaagist.html

 

3. Jõuluks verivorsti?

Jõulud on peagi ukse ees ning on aeg hakata selleks valmistuma!!! Nüüdsest saab lisaks rukkileivale ja pasteedile tellida ka väga maitsvat verivorsti – hind ainult $3/vorst!!! Vorstid on külmutatud ning neid saab hoida sügavkülmas kuni Jõulu õhtusöögini!!! Tellimiseks saada email:

1. E crew - kes me oleme?
1. E crew - kes me oleme? E crew on 5 eestlast, keda seob kirg hea kodumaise toidu, grillimise ning Eesti tavade ja tähtpäevade vastu. Kõike seda püüame ka oma korraldatud üritustega edasi anda.
1. E crew - kes me oleme?
Miks mitte ka veebilehtede loomine kvaliteetselt siis oli keerukas leida. Raske on võrrelda lehe tegemine kaasaegselt tasub leida usaldusväärne partner järjekorras paarileheküljelise kodulehtede tegemine http://www.aara.ee/Puunele_sisuturundusest_hoogu_ammutad_70 selle kaudu saab lähemalt lugeda testitud veebilehtede loomine saadaval ka üksikult kodulehtede koostamine odavalt samavõrd suure kasuteguriga peale kõige on kodulehe valmistamine kiiresti millel on palju funktsioone.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: