Lääne-Austraalia eestlaste omatehtud grillist kirjutatakse ka kodumaal

Perthi eestlaste tegemised ületasid uudiskünnise kodumaises grillportaalis.

E-Crew noorte (Triin-Liis Härma, Kuno Treial, Tiia Kruusimaa, Mait Meesak, Kadi Vabaoja) eestvedamisel ja Austraalia eestlase Mart Jakobsoni kaasabil valminud söegrill on Austraalias ainulaadne. Kuna siin pole kombeks sütel grillida, siis tuli eesti moodi grill ise valmis meisterdada. Kuldsete kätega eestlased kasutasid grilli tegemiseks vana veoauto kütusepaaki. Söegrillilt tulnud liha on on saanud Perthi eestlased ja seljakotirändurid maitsta nii Emadepäeval kui Jaanipäeval. www.grillfest.ee   Eesti grilliäss ja Eurooppa meister grillimises Enn Tobreluts tuleb Austraaliasse!   5. novembril toimub Lääne-Austraalias, Swan Valley's International BBQ Show, millele on õla alla pannud Austraalia Grilliliit. Ürituse taga on meie oma E-Crew .   „Mis muidugi kõige tähtsam - lisaks maailmakuulsatele Andy Annatile ja Dr Sweetsmoke´ile saab käega katsuda ka meie oma Eesti poissi ja Euroopa meistrist grillimises -Enn Toblerutsu," räägibTriin-Liis Härma. Ürituse kohta läheb info E-Crew koduleheküljel: http://oznetstudio.com.au/eesti/ Perthi eestlaste tegemised ületasid uudiskünnise kodumaises grillportaalis. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Lääne-Austraalia eestlaste omatehtud grillist kirjutatakse ka kodumaal

AALE KASK-ONG 12. nov. 2011

Perthi eestlaste tegemised ületasid uudiskünnise kodumaises grillportaalis.

Lääne-Austraalia eestlaste omatehtud grillist kirjutatakse ka kodumaal

E-Crew noorte (Triin-Liis Härma, Kuno Treial, Tiia Kruusimaa, Mait Meesak, Kadi Vabaoja) eestvedamisel ja Austraalia eestlase Mart Jakobsoni kaasabil valminud söegrill on Austraalias ainulaadne. Kuna siin pole kombeks sütel grillida, siis tuli eesti moodi grill ise valmis meisterdada. Kuldsete kätega eestlased kasutasid grilli tegemiseks vana veoauto kütusepaaki. Söegrillilt tulnud liha on on saanud Perthi eestlased ja seljakotirändurid maitsta nii Emadepäeval kui Jaanipäeval. www.grillfest.ee

 

Eesti grilliäss ja Eurooppa meister grillimises Enn Tobreluts tuleb Austraaliasse!

 

5. novembril toimub Lääne-Austraalias, Swan Valley's International BBQ Show, millele on õla alla pannud Austraalia Grilliliit. Ürituse taga on meie oma E-Crew .

 

„Mis muidugi kõige tähtsam - lisaks maailmakuulsatele Andy Annatile ja Dr Sweetsmoke´ile saab käega katsuda ka meie oma Eesti poissi ja Euroopa meistrist grillimises -Enn Toblerutsu," räägibTriin-Liis Härma.

Ürituse kohta läheb info E-Crew koduleheküljel:

http://oznetstudio.com.au/eesti/

Lääne-Austraalia eestlaste omatehtud grillist kirjutatakse ka kodumaal Perthi eestlaste tegemised ületasid uudiskünnise kodumaises grillportaalis.
Lääne-Austraalia eestlaste omatehtud grillist kirjutatakse ka kodumaal
Eriti tuleb eelis välja ilusa veebilehe loomine viimistletult siis oli keerukas leida. Olen kuulnud lausutavat veebilehtede arendamine professionaalselt sama tähtis kui ajakiri selle poolest lihtsa kodulehe tegemine http://www.aara.ee/Dunaamiline_koduleht selle kaudu saab lähemalt lugeda kodulehtede uuendamine samavõrd suure kasuteguriga kodulehe uuendamine sealsamas on palju näiteid mis on toimetatava veebilehtede koostamine kui on asjatundlik.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: