Eesti Rahvusmeeskoor avab Eesti Kultuurifestivali "Estonie tonique" Pariisis ja osaleb festivalil d'Ile France

7.-8. oktoobril esineb Eesti Rahvusmeeskoor (RAM) Pariisis, andes 7. oktoobril soolokontserdi St Eustache’i kirikus ning osaledes Liszti Faust-sümfoonia ettekandel Teatri-ja Kunstide keskuses L'Onde.

7. oktoobril laulab Eesti Rahvusmeeskoor kaks kuud vältava Eesti Kultuurifestivali Pariisis avakontserdil St Eustache'i kirikus Pariisi kesklinnas. Kontserdil kõlab valik Veljo Tormise ja Arvo Pärdi teosed meeskoorile: kuulda saab Tormise kompositsioone "Muistse mere laulud", "Incantatio maris aestuosi", "Piispa ja pakana", "Laulja" ning Pärdi teoseid "De profundis", "And One of the Pharisees...", "Most Holy Mother of God", "Da pacem Domine". Esmakordselt RAMi peadirigendina juhatab koori Mikk Üleoja, orelil St Eustache'i kiriku organist Vincent Crosnier. 8. oktoobril osaleb meeskoor Ferenc Liszti „Faust-sümfoonia" (Faust-Symphonie) ettekandel Teatri- ja Kunstide keskuses L'Onde, Vélizy-Villacoublay koos tippkollektiiviga Orchestre National d'Ile-de-France, tenorisolist on sakslane Marco Jentzsch ja dirigent Paul Mann. Mõlemad kontserdid kuuluvad festivali d'Ile de France kavasse. Oktoobris ja novembris toimub Pariisis Eesti kultuurifestival "Estonie tonique", mis on seni suurim kultuurikoostöö projekt Eesti ja Prantsusmaa vahel. Festival on ajastatud 2011. aastale, mil Tallinn kannab Euroopa kultuuripealinna tiitlit ning Eesti tähistab oma 20. taasiseseisvusaastat. Festivali eesmärk on läbi kultuuri tutvustada Prantsusmaal Eesti riiki, et arendada kahepoolseid suhteid kultuurivaldkonnas ja laiemalt. Festivali rikkalikus programmis on esindatud pea kõik kultuurivaldkonnad, ligi poolesaja sündmuse raames astub üles enam kui 200 esinejat. Festival toimub Eesti ja Prantsuse Kultuuri- ja Välisministeeriumite koostöös, programmi viivad ellu Prantsuse Instituut ja Eesti suursaatkond Pariisis. www.estonie-tonique.com Septembrist oktoobrini igal aastal Pariisis toimuva Festivali d'Ile de France eesmärgiks on muusika ja muusikute kaasabil avastada ning tutvustada publikule Pariisi erinevate regioonide kultuurimälestisi. Sel sügisel saab 29 päeva jooksul kuulata väga eripalgelist muusikat – antakse 33 kontserti klassikalisest muusikast d¾ässi ja elektroonilise muusikani. www.festival-idf.fr/2011/presentation-en.php Lauri Aav Eesti Kontsert pressi- ja kommunikatsioonijuht 7.-8. oktoobril esineb Eesti Rahvusmeeskoor (RAM) Pariisis, andes 7. oktoobril soolokontserdi St Eustache’i kirikus ning osaledes Liszti Faust-sümfoonia ettekandel Teatri-ja Kunstide keskuses L'Onde. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Eesti Rahvusmeeskoor avab Eesti Kultuurifestivali "Estonie tonique" Pariisis ja osaleb festivalil d'Ile France

EESTI KONTSERT 4. okt. 2011

7.-8. oktoobril esineb Eesti Rahvusmeeskoor (RAM) Pariisis, andes 7. oktoobril soolokontserdi St Eustache’i kirikus ning osaledes Liszti Faust-sümfoonia ettekandel Teatri-ja Kunstide keskuses L'Onde.

7. oktoobril laulab Eesti Rahvusmeeskoor kaks kuud vältava Eesti Kultuurifestivali Pariisis avakontserdil St Eustache'i kirikus Pariisi kesklinnas. Kontserdil kõlab valik Veljo Tormise ja Arvo Pärdi teosed meeskoorile: kuulda saab Tormise kompositsioone "Muistse mere laulud", "Incantatio maris aestuosi", "Piispa ja pakana", "Laulja" ning Pärdi teoseid "De profundis", "And One of the Pharisees...", "Most Holy Mother of God", "Da pacem Domine".

Esmakordselt RAMi peadirigendina juhatab koori Mikk Üleoja, orelil St Eustache'i kiriku organist Vincent Crosnier.

8. oktoobril osaleb meeskoor Ferenc Liszti „Faust-sümfoonia" (Faust-Symphonie) ettekandel Teatri- ja Kunstide keskuses L'Onde, Vélizy-Villacoublay koos tippkollektiiviga Orchestre National d'Ile-de-France, tenorisolist on sakslane Marco Jentzsch ja dirigent Paul Mann.

Mõlemad kontserdid kuuluvad festivali d'Ile de France kavasse.

Oktoobris ja novembris toimub Pariisis Eesti kultuurifestival "Estonie tonique", mis on seni suurim kultuurikoostöö projekt Eesti ja Prantsusmaa vahel. Festival on ajastatud 2011. aastale, mil Tallinn kannab Euroopa kultuuripealinna tiitlit ning Eesti tähistab oma 20. taasiseseisvusaastat. Festivali eesmärk on läbi kultuuri tutvustada Prantsusmaal Eesti riiki, et arendada kahepoolseid suhteid kultuurivaldkonnas ja laiemalt. Festivali rikkalikus programmis on esindatud pea kõik kultuurivaldkonnad, ligi poolesaja sündmuse raames astub üles enam kui 200 esinejat. Festival toimub Eesti ja Prantsuse Kultuuri- ja Välisministeeriumite koostöös, programmi viivad ellu Prantsuse Instituut ja Eesti suursaatkond Pariisis.

www.estonie-tonique.com

Septembrist oktoobrini igal aastal Pariisis toimuva Festivali d'Ile de France

eesmärgiks on muusika ja muusikute kaasabil avastada ning tutvustada publikule Pariisi erinevate regioonide kultuurimälestisi. Sel sügisel saab 29 päeva jooksul kuulata väga eripalgelist muusikat – antakse 33 kontserti klassikalisest muusikast d¾ässi ja elektroonilise muusikani.

www.festival-idf.fr/2011/presentation-en.php

Lauri Aav

Eesti Kontsert

pressi- ja kommunikatsioonijuht

Eesti Rahvusmeeskoor avab Eesti Kultuurifestivali "Estonie tonique" Pariisis ja osaleb festivalil d'Ile France 7.-8. oktoobril esineb Eesti Rahvusmeeskoor (RAM) Pariisis, andes 7. oktoobril soolokontserdi St Eustache’i kirikus ning osaledes Liszti Faust-sümfoonia ettekandel Teatri-ja Kunstide keskuses L'Onde.
Eesti Rahvusmeeskoor avab Eesti Kultuurifestivali
Olen ammu otsinud lihtsa kodulehtede arendamine mis oleks hallatav. Miks mitte asuda tutvustava kodulehe arendamine seda parem on tulemus järjekorras organisatsioonile kodulehtede tegemine kodulehtede tegemine mõistlikult asjalikelt tegijatelt ettevõtte veebilehtede valmistamine põhjalikult ja see paistab välja tarkvaraliselt nutikas, uue veebilehtede tegemine firmadele kohta infot lugeda.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: