Rahvuskaaslaste konverents toob kokku eestlasi 19 riigist

30. septembril ja 1. oktoobril toimub rahvusraamatukogus rahvuskaaslaste II konverents, kus tehakse vahekokkuvõte programmi senisest käigust ning arutatakse programmi põhiseisukohti edasiste tegevuste kavandamiseks.

Konverentsil kohtuvad ligi 200 rahvuskaaslast 19 riigist, nende hulgas väliseesti kogukondade ja organisatsioonide esindajad, teadlased ning poliitikud. Rahvuskaaslaste programm (2009-2013) on vabariigi valitsuse poolt kinnitatud riiklik arengukava, mille põhieesmärk on toetada eestluse säilitamist ja arendamist väljaspool Eestit. Programmi viivad ellu haridus- ja teadusministeerium, kultuuriministeerium, välisministeerium ja siseministeerium. Konverents algab Euroopa Eestlaste Koori etteastega, tervituskõned peavad haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo, kultuuriminister Rein Lang ja Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu esimees Jaak Juhansoo. Konverentsi avapäeval esinevad programmi kuraator, haridus- ja teadusministeeriumi nõunik Aho Rebas, Tartu Ülikooli teadlased Aune Valk, Triinu Ojamaa ja Tiit Tammaru ja teised. Pärast ettekandeid toimuvad arutlused neljas sektsioonis: "Keel ja haridus", "Kultuuripärand ja kirikud", "Kultuur ja info" ning "Ränne". Pühapäeval kell 11 toimub pidulik jumalateenistus Toomkirikus. Konverentsi korraldavad haridus- ja teadusministeerium ning rahvuskaaslaste programmi nõukogu. 30. septembril ja 1. oktoobril toimub rahvusraamatukogus rahvuskaaslaste II konverents, kus tehakse vahekokkuvõte programmi senisest käigust ning arutatakse programmi põhiseisukohti edasiste tegevuste kavandamiseks. suggest best web hosting providers in the top internet services companies review list

Rahvuskaaslaste konverents toob kokku eestlasi 19 riigist

Sven Randlaid, ERR 29. sept. 2011

30. septembril ja 1. oktoobril toimub rahvusraamatukogus rahvuskaaslaste II konverents, kus tehakse vahekokkuvõte programmi senisest käigust ning arutatakse programmi põhiseisukohti edasiste tegevuste kavandamiseks.

Konverentsil kohtuvad ligi 200 rahvuskaaslast 19 riigist, nende hulgas väliseesti kogukondade ja organisatsioonide esindajad, teadlased ning poliitikud.

Rahvuskaaslaste programm (2009-2013) on vabariigi valitsuse poolt kinnitatud riiklik arengukava, mille põhieesmärk on toetada eestluse säilitamist ja arendamist väljaspool Eestit. Programmi viivad ellu haridus- ja teadusministeerium, kultuuriministeerium, välisministeerium ja siseministeerium.

Konverents algab Euroopa Eestlaste Koori etteastega, tervituskõned peavad haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo, kultuuriminister Rein Lang ja Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu esimees Jaak Juhansoo.

Konverentsi avapäeval esinevad programmi kuraator, haridus- ja teadusministeeriumi nõunik Aho Rebas, Tartu Ülikooli teadlased Aune Valk, Triinu Ojamaa ja Tiit Tammaru ja teised.

Pärast ettekandeid toimuvad arutlused neljas sektsioonis: "Keel ja haridus", "Kultuuripärand ja kirikud", "Kultuur ja info" ning "Ränne".

Pühapäeval kell 11 toimub pidulik jumalateenistus Toomkirikus.

Konverentsi korraldavad haridus- ja teadusministeerium ning rahvuskaaslaste programmi nõukogu.

Rahvuskaaslaste konverents toob kokku eestlasi 19 riigist 30. septembril ja 1. oktoobril toimub rahvusraamatukogus rahvuskaaslaste II konverents, kus tehakse vahekokkuvõte programmi senisest käigust ning arutatakse programmi põhiseisukohti edasiste tegevuste kavandamiseks.
Rahvuskaaslaste konverents toob kokku eestlasi 19 riigist
Üks põnev artikkel paari lehega kodulehe valmistus kui läheb korda. Sisukuse ja funktsionaalsusega soodsa veebilehe tegemine kaasaegselt kui see on hästi tehtud sisukalt asjalik veebilehe tegemine odavalt http://www.aara.ee/Kodulehe_valmistamine_kirjastus_Tuumale_kulges_vag_42-1 seda linki saab mitmeti toimetatava kodulehe tegemine hästi on samavõrd toimetatav uuendustele avatud mõjus kodulehe valmistamine saab kiiresti tööle.
Eestlaste hääl aastast 1949
Ajaleht Meie Kodu, e-mail: